אילו מקומות צריכים בדר"כ פתרונות אקוסטיקה?

כל מקום בו אנשים צריכים לשמוע זה את זה ולהבין זה את זה זקוקים להכלי בחובם אקוסטיקה טובה.

  1. אקוסטיקה למסעדות
  2. אקוסטיקה והד בבית
  3. אקוסטיקה לאולפני הקלטה
  4. אקוסטיקה לחדרי נגינה
  5. אקוסטיקה באולמות ספורט

ועוד..

מה עושה אקוסטיקה טובה?

על פי תורת האקוסטיקה הקלאסית קיימות 3 דרישות, כאשר הן מתקיימות, גורמות לאקוסטיקה טובה: זמן הדהוד מתאים. הפצת צליל אחידה. רמת צליל מתאימה.

המוצרים האקוסטיים של סונקס בעבורכם

סונקס אקוסטיקה משווקת ומייצרת ספוגים אקוסטיים, עץ אקוסטי, תקרות עם בליעה אקוסטית חזקה, בולמי זעזועים למכונות, יריעות בידוד מתחת לריצוף וחוסמי רעש לקירות.  כל מה שאתם צריכים על מנת לשמוע טוב ומדוייק.

על מנת לחסום את העברת הצליל מחלל אחד לחלל השני, עליכם להשתמש בחומרים צפופים כחלק ממכלול אטום לרעש. אנו מציעים בשבילכם מבחר עצום של מוצרים ופתרונות כדי לפתור את צרכי בקרת הקול שלך. הפתרונות שלנו כוללים חומרים לספיגת, הפצת קול או חסימת קול ושליטה ברטט מבני. המוצרים שלנו מציעים את הביצועים הטובים ביותר וזמינים במגוון וריאציות, סגנונות וחומרי ליבה כדי לעמוד בדרישות הפרויקטים.

מתי אתה זקוק לשירותי הנדסה אקוסטית? האם תהית אי פעם מדוע תצטרך ליצור קשר עם מהנדס אקוסטי? מהו יועץ אקוסטי?

יועץ אקוסטי יכול לעזור לתכנן, להעריך, לנהל ולשלוט בסאונד וברטט בסביבה הבנויה. הם עשויים לספק ייעוץ לתכנון או הערכה של אקוסטיקה בבתים, מקומות עבודה, מתקני פנאי, סביבת חוץ וכן הלאה.

התייעצו עימנו!

פתרון אקוסטי מושלם בעבורכם

פתרון פירושו לא רק לספק את המוצרים הטובים ביותר, אלא גם לספק את השירות הטוב ביותר. אנו גאים להציע הנדסה אקוסטית וכן שירותי התקנה.

נשמח לספק בעבורכם פיתרון מלא של אקוסטיקה, החל משירותי הנדסה אקוסטית באתר, לבחירת מוצרים ועד התקנה בשטח לבחירתכם.

הצוות המיומן שלנו ישמח להגיע לאתר שלכם, לביצוע בדיקות קול ורעידות, ניתוח נתונים ולבסוף אספקת דוחות עם המלצות כיצד לפתור כל סוג של בקרת צליל או רעש בתעשייה למשל.

הצוות שלנו מיומן בהערכת יישומים אדריכליים, תעשייתיים וסביבתיים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן