על פרוביוטיקה והבריאות שלכם

חיידקים פרוביוטיים נחשבים פופולריים מאוד היום על מדף התוספים והוויטמינים. אבל כדי להבין על מה מדובר נערוך לכם הכרות קצרה עם עולם החיידקים האפל.

החיידקים מתחלקים לשתי קבוצות, כלומר, לאלפי קבוצות וסוגים, אבל כאן הכוונה שלנו לחלק בין שניים, הטובים והרעים. את החיידקים הרעים אתם מכירים מווירוסים שתוקפים מפעם לפעם, בחילות, שלשולים, כאבי ראש ומחושים למיניהם הנובעים כתוצאה מנגיפים.

נגיף הקורונה למשל הוא דוגמה לחיידק מתוחכם שהיה קשה להתמודד מולו עד שנמצא לו חיסון. לעומת זאת יש קבוצה של חיידקים טובים שהם, בניגוד לרעים, עוזרים למערכת הגופנית. הם החיילים הטובים שלכם. קראו בהרחבה באתר טבע בריא!

החיידקים הפרוביטיים הם חלק מהקבוצה הזאת, אם אתם רוצים לדעת עליהם עוד, פשוט המשיכו לקרוא.

על פרוביוטיקה ובריאות:

כאשר מדובר על חיידקים טובים, אין ספק שחיידקי פרוביוטיקה הם אחד הפופולריים שלהם. כאשר נכנס נגיף רע לגוף, הגוף מזהה אותו מיד ומתחיל להילחם בו. זו הסיבה המרכזית לכך שכאשר אתם מרגישים לא טוב, אתם חשים חולשה כללית. קשה לכם להתרכז במטלות שלפניכם ולפעמים, אפילו לעשות דברים פשוטים מאוד.

הגוף לוקח בעצם את כל האנרגיות שלו ומפנה אותם למלחמה בנגיף. קחו למשל חיידקים שגורמים לשלשול במעיים, הגוף מתחיל להילחם בהם ועל ידי כך הוא נחלש, אבל אם אתם לוקחים גם חיידקים פרוביוטיים כתוסף, אתם מביאים לגוף שפע של חיילים טובים שעוזרים לו להילחם בנגיף ולנצח אותו בסופו של דבר.

כמו כן, כאשר חסרים לכם וויטמינים, בהתייעצות עם רופא כמובן יתכן שהוא ימליץ לכם על נטילת חיידקים פרוביוטיים כדי לאזן את המשוואה בגוף, חיידקים טובים מול חיידקים רעים. אגב, אנטיביוטיקה ניתנת כאשר הגוף לא מצליח להתמודד בעצמו מול החיידקים הרעים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן