וופורייזר קטן, אלגנטי וזול יש חיה כזאת?

ממכוניות ועד בגדים יש ליין מוצרים הנבדלים באיכותם ומחירם. מקובל שמה שיקר ומוכר הוא האיכותי. האמנם? האם אפשר למצוא וופורייזר שווה לכל כיס באיכות גבוהה ביחס למחיר?

התשובה היא כן – לחצו כאן למידע נוסף.

 

בקטגוריית מכשירי האידוי הניידים המבחר עצום וניתן למצוא גדלים ועיצובים שונים.

במכשירים ניידים המאפיינים הבולטים הם אורך זמן השימוש, הגודל, המשקל, שליטה בטמפ', סוללה נשלפת, קלות השימוש, שיטות אידוי, גודל תא מילוי וחיי סוללה.
זמן העבודה של מכשירי אידוי ניידים נע בין חצי שעה ל-3 שעות ואף יותר.

 

כמו נרגילה אלקטרונית, גם טווח המחירים של מכשירי האידוי נע בין כמה עשרות שקלים למאייד פשוט ואיכותי פחות ועד לכמה אלפי שקלים. המחיר תלוי ביכולותיו של המכשיר והצרכים שלכם.

 

הוופורייזרים של Xvape עשו עלייה מארה"ב ומתאימים בול בפרח למי שמחפש וופורייזר איכותי מאוד, קומפקטי וחדיש במחיר משתלם מאוד.

האחים Starry V ו Fog לבית Xvape כובשים עוד ועוד משתמשים שמחפשים וופורייזרים איכותיים במחיר סביר ומשתלם.

האולד סקול המוכר והטוב הוא ה MIGHTY Vaporizer מבית Storz & Bickel הגרמנית.
אחד המותגים הוותיקים בשוק. מכשיר פופולרי שהיתרון הגדול שלו שהוא בעל צלעות קירור וכך מכשירים אלה לא מתחממים.
מצד שני, מכשיר זה נחשב כמכשיר נייח – הוא גדול יחסית ( כמו 2 סמארטפונים דבוקים) ובעל שקע חשמלי, ולכן הוא בעיקר לפאף ביתי או לנשיאה בתיק, כי היו מקרים לא מעטים שמשתמשים שמו אותו בכיס רק כדי לגלות שהוא נעלם ואבד. ולא כיף לגלות שאיבדת וופורייזר יקר שמחירו נע סביב ה 1,500 שקלים.

מבחינת האידוי הוא עושה עבודה טובה, המכשיר מבוסס על תצוגת לד, דרכה אתם יכולים לצפות בכל רגע נתון בטמפטורה הנוכחית. באפשרותכם לכוון את הטמפרטורה, כך שצריכת הקאנאביס מותאמת אישית אליכם.

 

אז באיזה וופורייזר כדאי לבחור?

אנו מאמינים כי לכל משתמש ישנו וופורייזר ייחודי המתאים לו, הבחירה המומלצת והמשתלמת ביותר למי שמחפש מכשיר אידוי קומפקטי, פחות מגושם, נוח יותר להחזקה, במראה אלגנטי יותר ובחצי המחיר ייבחר באחים Xvape , שמחירם נע באזור ה 750 שקלים. וופורייזרים קטנים במחיר ובגודל אך גדולים בביצוע והחזקה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן