5 טיפים לבחירת גיטרה

  1. אל תעניקו חשיבות עבור הנראות של הגיטרה – גיטרה עשויה לבוא במנעד רב של גוונים ובכל מיני סגנונות וזה ניבט בגיטרה קלסית בדגם סטנדרטי. אולי תופתעו לשם הידיעה כי לפעמים דווקא גיטרה בעלת נראות סטנדרטית , אשר הכי מעט גונבת את הפוקוס, היא דווקא הגיטרה הכי איכותית. תבססו את הרכישה שלכם על אופן הנוחות והצליל כך שתוכלו להתאים עבורה קאפו לגיטרה באתר MUSICMART.
  2. עבור הגיטרה הקלאסית קיימים שלושה מיתרים, אשר מורכבים מניילון. בנוסף קיימים שלושה מיתרי ניילון, אשר עטופים בחומר של מתכת. הנגינה על גבי גיטרה דורשת מכם לפרוט על המיתרים על ידי יד אחת ואף ללחוץ עליהם באיתנות בצוואר של הגיטרה על ידי היד הנוספת שלכם. במצב של רכישת גיטרה קלאסית, המיתרים הינם נינוחים עבור לחיצה במידה ניכרת ובאופן הזה הינם נותנים בידכם להתרגל לנגינה, אשר קצת כואבת באצבעות בהתחלה עד שכרית האצבע פוצחת בסיגול שלה עור יותר קשה.
  3. מידת האפשרות לכוון את הגיטרה – בשל הייצור בעלות נמוכה, חלק מהגיטרות הינן מתעקמות קמעה במקום של צוואר הגיטרות, בשל כך כי מופעל מתח מן המיתרים. עובדה זו יוצרת סוג של זיוף בקול של הגיטרה, אשר יקשה עליכם בוודאי להתגבר עליו ואף הינו דורש כיוון מדי פעם של הגיטרות.
  4. מאידך, עבור הגיטרות הקלאסיות קיימים מיתרי גיטרה עשויים מתכת וקשים יותר ממיתרי הניילון, אשר דורשים מכם ללחוץ באופן חזק הרבה יותר. 
  5. עצם קיום המרחק בין מיתרים – אל לכם להתייאש, השוו בין כמה סוגי גיטרות, הדבר הכרחי. אף במידה והנכם נמצאים בתחילת הדרך של אחיזת גיטרה, היו סמוכים כי הנכם חשים בפערים שבנינוחות, כאשר אחד מן הנתונים המשמעותיים הינו המרחק בין המיתרים לבין הצוואר של הגיטרה. ככל שהמרחק הינו יותר גדול, באופן הזה תידרשו להפעיל יותר לחץ, מה שיקשה עליכם בנגינה בהתחלה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן