5 יתרונות בארונות הזזה

אחד הטרנדים החדשים שנכנסו בתחום הארונות הוא ארונות עם דלתות הזזה. בעבר היו כל הדלתות מחוברות עם צירים והן נפתחו כלפי חוץ, אך כיום, ישנם גם ארונות עם דלתות שמחוברות על גבי מסילות, והן נפתחות ונסגרות בהזזה מצד לצד.

 

למה לבחור דווקא בארונות הזזה?

לפניכם 5 יתרונות בארונות הזזה, ומדוע כדאי לבחור דווקא בהם –

  1. חיסכון במקום – עיקר המטרה של ארונות הזזה היא חסכון במקום. בארונות הרגילים, נפתחות הדלתות כלפי חוץ, ולכן אין אפשרות להעמיד על ידם רהיטים. אך ארונות הזזה אינם מצריכים רווח לצורך פתיחת הדלתות ומתאפשר להעמיד על ידם חפצים ורהיטים שונים.
  2. מתאים לחדרים קטנים – כהמשך למה שהוזכר קודם, הרי שארונות הזזה מתאימים במיוחד לחדרים קטנים. בחדרים קטנים יש צורך לנצל את כל מרחב החדר בצורה מיטבית על מנת שהכול ייכנס אליהם, וארון הזזה יכול להיות אחד מהאלמנטים שיסייעו בכך.
  3. פתיחה דיסקרטית – דלתות הזזה מאפשרים פתיחה חלקית של הארון, כך שלא כל תכולת הארון נחשפת בכל פעם שמעוניינים להוציא ממנו משהו. יתרון זה נזקף לטובת הארונות האלו, מכיוון שלעיתים יש בתוך הארון חפצים שלא מעוניינים להציג לראווה בעיני כולם, גם כאשר צריך להוציא ממנו דבר מה.
  4. אין צירים שנשחקים – אחד הדברים היותר מעצבנים בארונות רגילים הוא שצירי הדלתות נשחקים עם הזמן, חורקים או יוצאים מהמקום. לעומת זאת, הבעיה הגדולה ביותר בארונות הזזה תהיה רק חריקה של המסילות, שזה דבר שניתן לפתור בקלות על ידי שימון מבלי שיהיה צורך להחליף אותן.
  5. מראה עדכני – אם אתם מחפשים ארונות עם מראה עדכני וחדשני, בחרו בארונות הזזה. ניתן להתקין דלתות עם חיפוי זכוכית, מראות גדולות ועם טקסטורות ואיורים שונים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן