4 רעיונות לפעילות odt לילדים עם מים

מחפשים תעסוקה מעניינת לאחר הצהריים של יום חופשה? הילדים מסתובבים בחוסר מעש בבית? רוצים לצאת לפעילות מגבשת? הנה 4 רעיונות של פעילות ODT לילדים עם מים.

משחקי ODT הם אתגרים מעניינים, חווייתיים וכיפיים. הם מתאימים לכל המשפחה ולכל קבוצה בכל שכבת גיל. סדנאות ODT מתקיימות בדרך כלל בשטחים פתוחים. המשחקים יוצרים אווירה טובה ושמחה וגיבוש חברתי בין חברי הקבוצה.

מה זה ODT?

משחקי ODT שהפכו לטרנד חזק מאוד בבתי ספר, הם בעצם ראשי תיבות של המילים – OUTDOR TRAINING. משמעות המילים הוא, משחקי אימון ותרגול בחיק הטבע / בשטח פתוח. המשחקים והסדנאות מתבצעים במקומות שהם לא אזור הנוחות שלנו.

סדנאות ODT, משלבים בהם לימוד, הנעה וצחוק יחד עם משחקי רצפה ומשחקים מגבשים נוספים. בפעילות ODT חשוב מאוד שכל חברי הקבוצה יהיו מגובשים יחד ויפעלו בשיתוף פעולה מלא.

משחקי חברה

רוצים לצאת לפעילות מהנה וכיפית? הנה 4 רעיונות לפעילות ODT לילדים עם מים:

  1. סולם מרחף – במשחק זה על חברי הקבוצה להעביר אדם אחד, על מוטות שהם מחזיקים בידיהם, בזמן הקצר ביותר את המרחק הגדול ביותר. אם תרצו ניתן לבצע את הפעילות בשילוב עם מים, בצורה בה צריך העובר ללכת מעל מעיין מבלי להתרטב.
  2. מרוץ בלונים – מלאו כמות גדולה של בלונים במים, התחלקו לשני קבוצות. התחרות בין הקבוצות היא, להעביר את כמות הבלונים הגדולה ביותר בזמן הקצר ביותר, מבלי עזרת הידיים ומבלי לפוצץ את הבלונים.
  3. מילוי כוס מים – עמדו במעגל, הניחו במרכז המעגל בקבוק מים עם כוס. מטרת המשחק היא למלא את הכוס מהבקבוק, מבלי להיכנס אל תוך המעגל.
  4. תחרות ריצה במעיין – מי יגיע ראשו לצד השני, בריצה בלבד.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן