תיקון ניאגרה שכל אחד יכול לעשות

השירותים הוא אחד מחדרי הבית אשר משתמשים בו באופן יום יומי וקבוע. כל בני הבית משתמשים בשירותים למעט התינוקות ובעלי החיים כמובן. על כן, מובן מאליו שיהיה בו בלאי במהלך הזמן והוא יכול לגרום לתקלות שונות בניאגרה. תיקון ניאגרה יכול להיות משהו פשוט יחסית, במידה ומדובר בתקלה קטנה, אך היא בהחלט יכולה להיות גם תקלה מסובכת יותר אשר התיקון שלה מצריך החלפת חלקים יקרים או שבירת קירות (כשמדובר בניאגרה סמויה).

תקלות נפוצות בניאגרה

כמו בכל תחום אחר, יש את התקלות שהכי נפוצות בתחום הניאגרות ואותן ניתן לפתור לבד באמצעו כלי עבודה מתאימים. אז מהן התקלות הנפוצות בניאגרה?

  • לחצן תקוע – זוהי בעיה שבדרך כלל לא קשורה ללחצן עצמו אלא למנגנון ההדחה אשר אליו הוא מחובר. במצב שהלחצן תקוע, זה סימן שהמנגנון נתקע או נשבר בעקבות לחיצה חזקה. ויש להחליף אותו.
  • טפטוף מים על דפנות האסלה – זוהי התקלה הנפוצה ביותר שניתן לראות בניאגרה. מדובר על זירזוף דק של מים על דופן אחת או יותר בצד הפנימי של האסלה. אלו יכולים להיות טיפות קטנות או פס מים דקיק. במצב כזה יהיה צורך להחליף את הגומי במנגנון (פעמון) לגומי חדש.
  • זרימת מים בתוך האסלה – כאשר המצוף לא סוגר את המים לחלוטין, ממשיכה הניאגרה להתמלא עוד ועוד עד שהמים מתחילים לטפטף וליזול לתוך האסלה. במקרה זה, יש צורך להחליף את המצוף בחדש.

תיקון ניאגרה – האם אפשר לעשות את זה לבד?

תיקון ניאגרה לא אמור להיות משהו מסובך מאוד כאשר לא מדובר בתקלה משמעותית לעומת תיקון ניאגרה סמויה. ולכן, יכול בהחלט להיות שניתן לפתור את התקלה לבד בלי לקרוא למומחה ובלי לשלם כסף מיותר. מה שכן, כדאי לדעת מספר דברים חשובים – לפני תחילת העבודה, מומלץ לצפות בסרטוני הדרכה שנמצאים ברשת ולנסות ללמוד דרכם איך לפתור את הבעיה שנוצרה. כמו כן, פתיחת הניאגרה צריכה להיעשות רק באמצעות כלים מתאימים כמו מברג שטוח, מברג פיליפס ופלייר רגיל או פטנט. גם את הלחצן ואת החלקים הפנימיים יש לפרק בצורה מחושבת ולא בכוח.

אולי יעניין אותך גם תיקון לחצנים לניאגרה סמויה

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן