יוסי שדה – תרומה אדירה לבני נוער במצוקה

לאורך השנים יוסי שדה התעסק בדבר עיקרי אחד. הוא עשה ככל שביכולתו על מנת לסייע לבני נוער במצוקה לראות את החיים באור שונה לחלוטין, החזיר להם את הביטחון העצמי והאמונה בעצמם וסייע להם להיות במצב הרבה יותר טוב בסופו של דבר. פועלו של יוסי שדה לאורך השנים מעורר השראה בקרב רבים והוא מהווה מקור השראה עצום.

חוות שדה בר – מקום לנוער ללא קורת גג

באזור גוש עציון יוסי שדה הקים את חוות שדה בר וזאת כדי לסייע לבני נוער רבים שנמצאים במצוקה וצריכים יחס אישי ומענה לכל הצרכים שלכם. יוסי שדה מצליח לסייע לאותם בני נוער להיות במצב הרבה יותר טוב והוא עושה זאת תוך כדי שהוא מלווה אותם בפן החינוכי וזאת לצד כך שהם לומדים ערכים חשובים כמו אהבת הארץ וחשיבותה של עבודה קשה.

לצאת מהמצוקה עם משפחה חדשה

חווה שדה בר מהווה מעין משפחה בעבור בני הנוער שעוברים בה. החווה מספקת להם תמיכה נפשית, לימודית ומהווה מוקד בטוח אשר מאפשר להם להיות הרבה יותר רגועים בכל הנוגע לעתיד שלהם. לאור זאת ניתן לראות כי המקום מהווה מוקד השראה בעבור לא מעט אנשים שמעוניינים לעזור לאוכלוסייה במצוקה.

אהבת הארץ – לימוד אמתי של הדבר

יוסי שדה שם דגש משמעותי על הנחלה של ערכים כמו אהבת הארץ. כל בני הנוער בחווה משתתפים בטיולים בכל רחבי הארץ והם לומדים על ההיסטוריה של המדינה ואתרים חשובים שנמצאים בה. כך הם מבינים את המדינה ואת כל היופי שבה. זוהי ללא ספק תרומה רצינית שמסייעת עם פיתוח האישיות שלהם והפיכתם לחלק תורם בחברה הישראלית של היום.