בלוקי עץ לחתונה

אם אתם מחפשים אטרקציה מלהיבה ומדליקה לאירוע החתונה שלכם שהעלויות שלה לא בשמיים וגם תספק מזכרת מרשימה לאורחים שלכם – בחרו בלוקי עץ לחתונה. שירותי הדפסה על בלוקים מעץ לאירועים של מגנט לי הינו שירות שכיח במיוחד בכל רחבי הארץ. מדובר בשירות פופולרי במיוחד בו הצלם באירוע לא רק מספק לכם צילום תמונות מקצועי להפקת אלבום לאירוע אלא גם מצלם תמונות המועברות לעובד נוסף המאייש עמדת עבודה במקום שבה הוא מדפיס את התמונות באמצעות מדפסת תרמית מיוחדת ומדביק אותן על בלוקים מעץ בגודל שתבחרו.

אילו בלוקים קיימים ואיך לבחור מבניהם?

בשירות של מגנט לי תוכלו לבחור מבין 3 גדלים עיקריים: 10X10, 10X15 שהוא הפופולארי ביותר ו-15X20. הגודל הוא בס"מ ומלבד הגודל הראשו והקטן ביותר שהוא בלוק ריבועי כל היתר הינם בלוקים מלבניים המתאימים יותר מבחינת הפרופורציות של התמונה ולכן גם יהיו מומלצים יותר להזמנה בדרך כלל. 10X15 הוא גודל סטנדרטי של תמונה ולכן רבים מעדיפים להזמין אותו. כדאי לקחת בחשבון את סוג הבלוק ואיכותו שכן אתם רוצים שהמזכרת תשמר לאורך זמן. בדרך כלל העובי יהיה 2.5-3 ס"מ לבלוק טוב ואיכותי ועדיף לבחור בבלוקים מעץ מלא ולא בלוק העשוי מסיבית.

היתרונות של בלוקי עץ לחתונה:

  • אטרקציה מלהיבה לכל האורחים שגם אוהבים להצטלם לאחר שהשקיעו בנראות החיצונית שלהם כל כך הרבה בשביל האירוע וגם יזכו לראות את עצמם מודפסים על בלוק מעץ. 
  • אטרקציה שהיא גם מזכרת אותה יוכלו לקחת האורחים הביתה ולזכור את האירוע לאורך שנים.
  • המתנה הינה מרשימה מאוד. בדרך כלל בחתונה נהוג להעניק מתנה קטנה לאורחים למזכרת וכאן מדובר במתנה מרשימה במיוחד שהם יופתעו לקבל.
  • התמונות מודפסות ברמת איכות גבוהה מאוד וישמרו על העץ לאורך שנים רבות קדימה.