למה כדאי לטפל בכינים באופן טבעי?

כינים. כולנו מכירים אותן ולכולנו היו אותן. כינים הן חרקים קטנטנים אשר גודלן אינו עולה על 2 מילימטרים, אך כאשר הן נמצאות בסביבה – הנכוחות שלהם מורגשת ביותר. כינים יכולות לתקוף גם מבוגרים וגם ילדים, אך הן בעיקר ימצאו על ראשם של ילדות וילדות אשר שוהים במרחבים ציבוריים, כמו בבתי ספר, בגנים, בגינות ציבוריות, בגני שעשועים ועוד. 

מכיוון שאנו לא יכולים לאסור על הילדים שלנו לצאת למרחב (וגם לא רוצים לעשות זאת) חשוב שיהיה לנו בבית חומר טבעי נגד כינים, אשר יגן על ראש ועל קרקפת הילדים ויאפשר פתרון מידי בעת היווצרות כינים וביצים על הקרקפת. 

אז רגע לפני שאתם בוחרים תכשירים מסוימים מתוך חנויות או מתוך הפארמים השונים – חשוב לדעת מהו טיפול טבעי לכינים, ומדוע כדאי לבחור בו ולא בטיפול כימי. 

מדוע לא כדאי לבחור בחומר כימי?

זה נכון. בעבר, מי שהיו לו כינים – היה מיד זוכה לטיפול אינטנסיבי באמצעות נפט, או חומרי הדברה כימיים (מה שכיום בעולם מתקדם נראה לנו תמוה במיוחד ודבר שלא יעלה על הדעת!). עם זאת, לא כולם עדיין מודעים לנזקים הקשים שטמונים בשימוש בחומרי כאלה כמו: היווצרות כאבי ראש, שאיפת רעל, הרעלה והקאות ושאר תוצאות שנגרמות משימוש בחומרים שעלולים לפגוע בבריאות. לכן חשוב לטפל בכינים באופן טבעי. 

אז איך מטפלים? 

כיום ישנם תכשירים טבעיים נגד כינים אשר פועלים ללא השפעות מזיקות. החומרים נוצרים על ידי תרכובות טבעיות דוחות כינים שמאפשרות חומר לא רעיל, ללא חומרים מייצבים וללא אלכוהול שנחשב בטוח ביותר. בכך אפשר להנות מטיפול נקודתי יעיל. בזמן שאתם מטפלים בסיטואציה באופן טבעי אתם נהנים מכמה יתרונות בולטים והם: 

  • שמירה על הבריאות – החומר הטבעי אינו מזיק ולא גורם להרעלה של הילדים או שלכם
  • העיניים אינן שורפות – בשימוש בחומרים כימיים העיניים נוטות לשרוף ולעיתים גם הקרקפת. עם חומר טבעי, אין סכנה לשריפה. 
  • החומר לא מזיק לסביבה – החומר הטבעי אינו רעיל ולא מזיק לסביבה. 

לסיכום, תכשיר נגד כינים טבעי לכול מטרה תמיד יהיה עדיף יותר וזאת למען שמירה על בריאות הילדים ובריאות הסביבה.