מתי עדיף בגד ים שלם ומתי עדיף ביקיני?

כאישה נכנסת אל עבר חנות של בגדי ים, כמו מורנה, מתוך המטרה לרכוש לעצמה בגד ים חדש, היא פוגשת את ההתלבטות לא רק לגבי העיצוב של בגד הים והבחירה של הדוגמא, אלא גם לא תמיד יודעת האם לבחור בין בגד ים מסוג ביקיני ומתי לבחור בגד ים שמגיע בחתיכה אחת שלמה.

נכון להיום יש דגמים כה רבים עד כי ההתלבטות רק הולכת ונעשית מאוד קשה, ואז כדאי לחשוב לעומק לגבי בגד ים ומה שרוצים להשיג על ידי הלבישה שלו מלבד הרחצה הנוחה הזו בים ובבריכה, וכן לבצע מדידה ועוד מדידה כדי להגיע אל המסקנה הכי טובה עם רכישה שממנה נהנים פעם אחר פעם ולא משאירים אי שם בתוך ארון הבגדים מקופל.

בגד שלם ליצירה של מראה מחמיא

לבישה של בגדי ים שלם היא כזו אשר ברוב המכריע של המקרים מביאה אישה לחנות מתוך המטרה למצוא בגד ים שיוצר מראה הרבה יותר מחמיא עבורה. מחמיא מאיזו בחינה? כמו כל סוג של בגד שאותו לובשים, שבגד הים יהיה כזה ששם את הדגש על היתרונות ומטשטש את החסרונות שקיימים אצל כל אישה. יש כאלה שמחפשות אחר דגם שישטח את הבטן עם מחטב שקיים בגזרה השלמה, ויש כאלה שפשוט לא מעויינות להראות את הסימנים של המתיחה או את הסימנים של הניתוח שנותרו להם לאחר הלידה. מבחינת מה עדיף זו בכל לשאלה של העדפה אישית, ואיך שאישה חשה בנוח עם עצמה.

ביקיני לכל אישה עם מראה חטוב

ככלל ניתן לומר כי ככל שמדובר באישה יותר צעירה כך תהיה לה הנטייה לבצע רכישה של ביקיני. ביקיני הוא בגד ים שמורכב משני חלקים, ובגילאים היותר צעירים שבהם הגוף נראה פשוט נפלא, אין כל נערה שלא מחפשת את בגד הים הכי ביקיני שאיתו היא תהלך בגאווה על חוף הים. אם בכל זאת אישה בוגרת רוכשת לעצמה בגד ים שני חלקים מסוג ביקיני, ברוב המכריע של המקרים תהיה זו אישה עם גזרה חטובה למדי, או כזו שהחליטה כי זה הדבר הכי נוח עבורה מתוך שורה ארוכה של בגדי ים.