אילו חיסונים חשוב לעשות לחתולים

החתולה המליטה? אולי החלטתם לאמץ אחת כזו? עשיתם עסקה נכונה.. כמה דברים שכדאי לדעת: חיסונים לחתול, בשונה מזה של כלב למשל, שונים בחומר אותו מזריקים ובצורה בה היא מתקבלת ומוזרקת. גם לחתול חייבים לעשות חיסון

אילו חיסונים חשוב לעשות לחתולים |

קשה להעריך את חשיבות החיסונים לבריאות הכללית ולאורך חייו של החתול שלכם. חיסונים לחתולים מוכחים מבחינה רפואית ומדעית ככאלו אשר נאבקים בדגירה והעברת מחלות שונות וקטלניות.

כשתגיעו לצוות הווטרינרי, הם יספרו לכם על חשיבותם של חיסונים לחתולים, כולל חיסונים לחתולים נחוצים ומתי יש לערוך אותם.

חשוב לציין כי וטרינרים, אינם פועלים לפי פרוטוקול 'חיסון אחד מתאים לכולם' אלא מתייחסים לכל בעל חיים, כאל אינדיבידואל וממליצים על הטיפולים הטובים ביותר עבור אותו חתול מסוים על ידי בחינת גורמי הסיכון שלהם כמו גיל, בריאות וסגנון חיים כללי.

האם חיסונים לחתולים מאושרים מבחינה חוקית? |

כלבת, היא החיסון היחיד לחתולים שנדרש על פי החוק במדינת בחלק ממדינות העולם. הסיבה לכך נובעת בעיקר מהסכנה שגורמת לכלבת על בני אדם, והמהירות בה כלבת יכולה להתפשט.

למרות שחיסונים אחרים של חתולים וחתלתולים אינם נדרשים על פי חוק, הם חשובים מכיוון שהם מגנים על החתול שלכם מפני מחלות שונות ומשונות

מתי צריך לעשות לחתולים חיסונים? |

מה הם לוחות הזמנים המומלצים לחיסון נגד חתולים? ובכן, חיסונים נגד חתלתולים וחיסונים לחתולים, תלויים במספר גורמים, שהם כוללים מצבים רפואיים קיימים לפני ביצוע החיסון, ומצבי הבעל חיים בתוך הבית ומחוצה לו. עליכם לדון תמיד בגורמים אלה עם וטרינר בכדי לקבוע מה אמור להיות לוח הזמנים לחיסון החתול.

למה חשוב להקפיד על חיסונים בזמן לחתול |

כמו בכל פרוטוקול חיסון אחר, יש להקפיד על לוח זמנים לחיסון החתול על ידי וטרינר באשדוד או כל עיר אחרת בארץ, ללא סטייה ממנו על מנת להבטיח, שהחתול שלכם יישאר בריא ושלם למשך כל חייו.

איננו באמת יכולים לשלוט על מצב החתול ובכל הסוגיות הבריאותיות שלו אך אנו יכולים למנוע את מרבית המחלות הזיהומיות, באמצעות לוח זמנים מדויק לחיסונים.