מהו תהליך השתלת שיער?

אם אתם מחפשים אחר פתרון להתקרחות או לשיער דליל מאד – כדאי שתדעו, כי בין אם אתם גברים או נשים – ייתכן כי השתלת שיער תהיה פתרון מעולה עבורכם! אבל מה צריך לדעת על השיטה והטכנולוגיה הייחודית להשלמת שיערות? וכיצד נעשית השתלת שיער? כל הפרטים בהמשך. 

תהליך השתלת שיער נמצא בפיתוח מזה מספר רב של עשורים, בעוד שכבר בתחילת שנות התשעים! ביצעו גברים ניסיונות להשתיל שיער על הקרקפת. עם זאת, רק בעשור האחרון, התגלו שיטות באמצעותן אפשר לשתול שיער ביעילות, ללא גרימת נזק לקרקפת. בעוד שנעשה כיום שימוש בשתי שיטות עיקריות הידועות בראשי התיבות: dhi והשתלה נוספת  שידועה כשיטת fue. 

מה צריך לדעת על כל שיטה?

שתי השיטות מתחילות עם אבחון מקצועי של רופא מומחה בהשתלת שיער, אשר ידגום את זקיקי השערות אשר נמצאות במיקומים שונים בגוף. הרופא יבדוק כי ישנה התאמה בין זקיקי השיער שנמצאים בקרקפת לבין אלה שנלקחו ממקומות אחרים בגוף. 

הרופא, לאחר אבחון תשאול המטופל ואבחנה – יוכל לבצע תהליך כירורגי, אשר בו נשתלות באמצעות מחט מזערית מיוחדת – אלפי שיערות חדשות וחזקות על הקרקפת! הפעולה מטרתה לאפשר מילוי של השיער, כמו גם שיער עמיד וחזק שיכול להישאר זמן רב על הראש מבלי לנשור. בכך גברים ונשים בכול העולם עוברים תהליך של מילוי שיער בעיקר באזורים של מפרצים, בכתר הראש, המצח ושאר אזורים בהן אובחנה דלילות כרונית. 

לסיכום

רופאים מומחים שפתחו קליניקה להשתלת שיער לנשים בטורקיה (וגם לגברים כמובן), בישראל, בארה"ב ובשאר מדינות – יכולים על ידי תהליך כירורגי (שאמנם דורש החלמה, אבל באמת מועיל) לשפר את הנראות של הקרקפת ולהעניק צפיפות שיער טובה יותר, באופן יחסי.