מה היא ערכת המניקור המושלמת

טיפול בציפורניים הוא תהליך של שמירה על ציפורניים במצב בריא. זה כולל גם את הציפורניים וגם את ציפורני הרגליים. טיפול בציפורניים מבוצע בדרך כלל כחלק מטיפוח אישי והיגיינה, אך הוא עשוי להתבצע גם מסיבות רפואיות או טיפוליות.

טיפוח ציפורניים יכול להתבצע בבית עם כלים פשוטים, כמו קוצץ, או בסלון או בספא. זה עשוי לכלול טיפולים כגון השריית ציפורניים במים עם חומץ, מריחת לק או ליטוש ציפורניים עם פצירות. כדי להקפיד על טיפוח הציפורניים, נשים רבות נעזרות באביזרים ייעודיים לכך כמו ערכת מניקור מושלמת שנמצאת איתן תמיד.

ערכת מניקור – מה היא כוללת?

ערכת מניקור היא סט כלים לתהליך המניקור. הערכה כוללת לרוב קוצץ ציפורניים, משייף ציפורניים, דוחפי ציפורניים ופריטים אחרים.

  • קוצץ ציפורניים משמש לקיצוץ ציפורניים לאורך הרצוי. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים בהתאם לשימוש המיועד שלהם. הם מיועדים לשימוש על ציפורניים באורכים שונים.
  • משייפי ציפורניים, המוכרים גם בשם פצירות לציפורניים, משמשים להחלקת הרכסים על פני הציפורן או ציפורן הרגליים לאחר שנגזזו בעזרת קוצץ ציפורניים. ישנם שני סוגים של משייפי ציפורניים: משייפים עבים ומשייפים דקים, המגיעים גם בצורות ובגדלים שונים. משייפים דקים נוטים להיות קטנים יותר ממשייפים עבים מכיוון שיש להם גודל גריסה עדין יותר שיכול להיות יעיל יותר בהחלקה

למה כדאי להחזיק ערכות מניקור?

ערכת המניקור היא לרוב תיק קטן הכולל את כל הכלים הדרושים למניקור או פדיקור. ערכות אלו משמשות גם לשמירה על הציפורניים בידיים וברגליים, בנוסף הן משמשות גם למריחת לק ושימושים אחרים המיועדים לתחום אמנות הציפורניים. ערכות מניקור מסוימות מגיעות עם מסיר לק לניקוי הציפורניים לפני ההברקה. ערכות אחרות כוללות פריטים אחרים כגון קוצץ, חוצצים או משייפים/פצירות לעיצוב הציפורניים.