מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים צימרים במרחב הכפרי

מי מאתנו לא זקוק לחופשה מידי פעם? האמת היא, שעכשיו, אחרי הגל הנוכחי של הקורונה ועם האביב שבפתח, זה הזמן המושלם לבחור צימר במרחב הכפרי. תוהים איך עושים זאת וכיצד תבטיחו שבחרתם נכון? על כך במאמר שלפניכם. 

 

החליטו תחילה באיזה הרכב אתם נוסעים 

 

עוד לפני שנדבר על צימרים כפריים שונים שיוכלו לבוא בחשבון עבור החופשה הקרובה שלכם, כדאי יהיה להחליט עם מי אתם נוסעים. למשל, האם אתם רוצים לנסוע רק שניכם לחופשה רומנטית קצרה? או שאולי אתם מעדיפים לקחת גם את הילדים ולעשות חופשה משפחתית? אין תשובה אחת נכונה לשאלה מה עדיף, אך זה נתון שיעזור לכם לבחור את הצימר המושלם. 

 

בדקו מה מחכה בצימר 

 

כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים, חשוב לברר מה באמת מחכה לכם בצימר. האם יש בו בריכה פרטית? גינה? מקום לעשות מנגל? והאם יש בו מטבח מאובזר או שעליכם למצוא דילים למסעדות בקיבוצים? האם נשקף ממנו נוף? או שאולי יש בו ג'קוזי מפנק? יש היום צימרים במרחב הכפרי שמציעים אירוח ברמה בינונית או גבוהה מאוד. לכן חשוב גם להחליט מראש לאיזו סוג של חוויה אתם מצפים. כך יהיה לכם יותר קל לבחור את המקום הנכון לכם. בדקו, בין היתר, כמה מיטות יש בצימר והאם הוא באמת יכול להתאים לכל המשפחה או רק לזוג. 

 

מה אומרות חוות הדעת? 

 

לבסוף, כדי לבחור צימרים במרחב הכפרי ולהבטיח שהחוויה תהיה טובה, רצוי מאוד גם לבדוק מה אומרות חוות הדעת. האם אנשים שכבר היו באותו צימר חזרו מרוצים? והאם הצימר שבו אתם מתכוונים להזמין מקום זכה לציון גבוה? שווה להשקיע ולברר את הפרטים האלה, כי למה לבחור מקום בינוני אם אפשר לבחור צימר מנצח?