מאיזה גיל עושים עגילי הליקס

אחרי העגילים ומיקומם ההעתיק בתנוך האוזן מתיד צצים להם עוד ועוד רעיונות למיקומים חדשים בהם ישימו בנות העולם את העגילים כי למה להשאיר אותן במקום אחד אם אפשר לפזרם על כל מקום שרק נרצה בגוף. תמיד יהיה מי שימצא את הדרך המקורית יותר לשים את העגיל באזור אטרקטיבי יותר מאשר סתם בתנוך.

מאיזה גיל עושים עגילי הליקס?

אין באמת גיל מסויים שממנו מתחילים לבדוק ולבחון האם מעכשיו יהיה מותר לשים  עגילי הליקס  או שמה בעוד שנה, שנתיים או שבעים. בגדול, ממתי שההורים חושבים שזהו הרגע המתאים ביותר לעשות לילדה הליקס הם יכולים לעשות אך תמיד רצוי לקחת בחשבון, כמו בהרבה מקרים בחיינו, שאיננו יודעים האם כדאי או לא כדאי מבחינה רופאית לעשות פעולה כזו או אחרת על גופינו, יפה יהיה אם יתיעצו ההורים עם רופא משפחה.

יש בנות שכבר בגיל 6 ו 8 עושות באישור ההורים עגילי הליקס. ההליקס נמצא במקום רגיש יותר מתנוך האוזן ששם העור "מת" כביכול ופחות מורגש. גם בעיות וזיהומים, שיכולים להיווצר במקום ההליקס, יהיו אזורים מסוכנים ורגישים ומועדים יותר לבעיות שכן ההליקס יושב על כמעין סחוס הנראה עצם וכל תזוזה או מכה לאזור כזה תהיה לא נעימה.

האם כואב לעשות עגיל הליקס?

אם החירור יתבצע במקום מוסמך שמוסמך לכך וודאי שהשקט מבחינה רפואית תועיל מאוד והכאב כמעט ולא יורגש. נכון שמקום ההליקס יותר כואב ממקום העגיל המוכר והידוע אך תמיד יהיו הפתעות כל אחת ותחושת גופה לדברים מסוג זה.

כמה עולה לעשות עגיל הליקס?

מחירם של ההליקס משתנים מפעם לפעם ומחנות זו לשניה אך בגדול 120 שקלים יהיה המחיר הרווח לעשית עגילים מסוג זה. יש גם מקומות שלוקחים 150 – 200 שקלים ויותר. הכל תלוי באזור ההליקס ובמקצועיות הרופא המבצע. 

יש רופאים שבגלל שמם הטוב והמקצועי מרפאתם עמוסה תמיד ומחירם גדול יותר משאר המקומות אך בכל מקרה אם רופא כזה או אחר יעשה את ההליקס זה לא ממש משנה. זהו הליך של כמה דקות בלבד.

למידע נוסף היכנסו לאתר www.lory.co.il