שימוש בטלפון בזמן נהיגה – כל הדרכים שלכם לתאונה

נדמה שהקושי הכי גדול שיש היום לנהגים זה לא להשתמש בטלפון הסלולארי שלהם בעת הנהיגה. אנחנו חיים בדור כל כך מתוקשר כאשר כל שנייה וכל דקה נכנסות הודעות חדשות, מתקבלות שיחות ומתבקש ממש לענות ולסמס. נהגים שלא מצליחים לשלוט על עצמם, לא מתאפקים ועונים תוך כדי נסיעה, קוראים את ההודעות ו — עושים תאונות. או רק כמעט תאונות. אבל זה בהחלט מספיק.

הטלפון – לא בעת נהיגה

אז זה לא שאנחנו מתיימרים לחשוב שבמאמר הקצר שלנו נצליח לחנך את כל הנהגים ולגרום לכך שהם יפסיקו לעשות שימוש בטלפון בזמן נהיגה . מה שכן נוכל לומר ולספר לכם על חומרת האכיפה והחוקים הנוקשים בכל התחום הזה של נהגים העושים שימוש בטלפונים בעת הנסיעה.

זאת בגלל התוצאות החמורות והמסוכנות כל כך הנובעות בעקבות כך.

עורך דין תעבורה נכנס לתמונה

אז אם קרה (והזהרנו אתכם שלא יקרה! כן?) ונהגתם תוך כדי עיסוק בטלפון, ובעקבות זה נעצרתם וזה עוד במקרה הטוב או שגרמתם לתאונה שזה יכול בהחלט להיות חמור מאוד עם השלכות קשות במיוחד, אתם לא חייבים להתמודד עם כל התיק הזה לבד. למרות שאולי בהחלט מגיע לכם להתבשל עם זה כדי להפיק לקחים, עדיין יש לכם במדינה הרחומה שלנו כתובת לפנות אליה ולהיעזר בה.

הכתובת שלכם הוא עורך דין תעבורה.

כאשר אתם פונים אל עורך דין תעבורה אליאס סיילס אתם למעשה מבטיחים לעצמכם ייצוג הולם מול בית הדין או בית המשפט כאשר כך גם אם יבקשו להרשיע אתכם, יהיה עורך הדין לצדכם והוא יילחם על הצדק שלכם בכל כוחו.

אז שימו לב ובחרו לכם עורך דין תעבורה שאכן יש לו את הידע, הכלים והניסיון בתחום.