איך לבחור מחסן גינה

התהליך של בחירת מחסן לגינה עלול להיות מבלבל, לכן אספנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם.

בחירת מחסן לגינה על בסיס גודל

גודל המחסן שתבחרו עבור הגינה שלכם צריך להיות מבוסס על שני גורמים עיקריים: המטרה שלשמה אתם מייעדים את מחסן הגינה והחלל הזמין עבור מחסן הגינה.

אם אתם מתכננים להשתמש במחסן גינה בשביל לא יותר מאשר אחסון של מספר כלי עבודה ואולי האופניים של הילדים, קרוב לוודאי שאין שום סיבה שתשלמו כסף מיותר על מחסן גדול.

אם, לעומת זאת, אתם מתכננים לאחסן במחסן הגינה שלכם ציוד כבד וגדול יותר – כמו מכסחת דשא ומספר זוגות אופניים, למשל – קרוב לוודאי שיהיה לכם יותר משתלם להוציא עוד קצת כסף וליהנות ממחסן גינה בגודל שישרת את הצרכים שלכם.

ואם אתם לא בטוחים באשר לגודל המחסן שיתאים לכם ולצרכים שלכם, מוטב שפשוט תלכו על בטוח ותבחרו מחסן גינה גדול מעט יותר מכפי שנדמה לכם שאתם צריכים – מחסן מרווח תמיד עדיף על פני מחסן עמוס מרוב חפצים.

בחירת מחסן גינה על בסיס חומר גלם

כאשר אתם ניגשים למלאכת הבחירה של מחסן עבור הגינה שלכם, אחד מהגורמים הכי חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא חומר הגלם אשר ממנו עשוי מחסן הגינה – כאשר כל חומר גלם ישרת צרכים מסוג אחר לגמרי.

מחסן גינה מעץ, למשל, בדרך כלל נראה הרבה יותר טוב לעומת שאר מחסני הגינה, ואין כל צל של ספק שהוא משתלב בנוף של הגינה בצורה הרבה יותר הרמונית.

יחד עם זאת, מדובר על מחסן שמצריך הרבה יותר תחזוקה.

מחסן ברזל , לעומת זאת, עמיד בפני נזקי מזג האוויר ולא יצריך מכם שום תחזוקה – אך גם לו יש את החסרונות שלו.