3 טיפים לכניסה לאיטליה ללא כאב ראש

בשנת 2023 כבר לא נוכל להיכנס למי ממדינות אירופה החברות בהסכם המחייב כל מי שמגיע לאירופה ממדינה שלא ממוקמת על שיטחה למלא את האישור, ETIAS. בשנת 2023 אנחנו נראה כיצד כל ישראלי שמעוניין לטוס ידרש למלא טופס זה ארבעים ושמונה שעות לפני העליה למטוס כדי לקבל את האישור הנכסף להמשיך ולטוס לאן שייחפוץ. מטבע הדברים, משום שמדובר על נוהל חדש אנחנו יכולים לראות כיצד המסע לאירופה עלול להיות לא פשוט עבור שורה של ישראלים. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים להוציא ויזה לאיטליה ולמצוא את הדרך לאיטליה בקלות ובלי להסתבך.

האישור למעשה מעניק אישור שהיה של תשעים יום אחת למאה שמונים יום. כלומר, שלושה חודשים לערך כל חצי שנה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים למצוא את הדרך לאיטליה באופן הקל ביותר.

קודם כל, היערכות מראש

מטבע הדברים היערכות מראש היא דבר חשוב והיא אחד הכלים המשמעותיים ביותר כדי למצוא את הדרך לאירופה בלי שום בעיה. שימו לב לכך ואל תקלו ראש במילוי הטפסים בזמן.

אתם לא חייבים לעשות את זה לבד

לא בטוחים מה לעשות? לא יודעים אנגלית? הכל מרגיש מורכב? אתם ממש לא חייבים לעבור את המסלול הזה לבד. אנחנו כאן עם צוות מקצועי ומיומן שהתפקיד שלו הוא לאפשר לכם לקבל את המענה המקצועי הטוב ביותר בלי שום בעיה. אנחנו כאן כדי שתוכלו להיכנס למדינות אירופה בקלות ובלי שום קושי.

הירשמו וקבלו התראה מראש

אנחנו עדיין לא יודעים מתי התקנות החדשות ייכנסו לפועל. בדיוק בגלל זה אנחנו מזמינים אתכם להירשם ולקבל התראות מראש בנוגע אל אשרת כניסה לאירופה לישראלים כדי להיות בטוחים שאתם יוצאים וחוזרים בלי שום בעיה.