כך תעשו כסף מהגרוטאה בחצר

אנשים שבמוסך ביתם עומד רכב ישן שלא ניתן לנסוע אתו יותר, ושכנראה גם אף אחד לא מגלה התעניינות בו, רצוי להם לפנות אל מגרשי פירוק רכבים. הם אלה היחידים שיתנו לכם תמורה הוגנת עבור הרכב, וחישבו על זה, אתם לא נוהגים בו, הוא תופס הרבה מקום ובשל פליטת הרעלים הוא גם פוגע בסביבה. כלומר למכירת רכבים למגרש פירוק רכבים בנתניה לא מעט יתרונות.

מהו רכב שנועד לפירוק?

רכבים שנועדו לפירוק הם רכבים שכבר אי אפשר לעשות בהם שימוש. הם עומדים במקום. ההמלצה הגורפת היא למכור אותם למגרשי פירוק מכוניות. באופן טבעי אף אחד לא היה מציע לכם תמורה כספית עבור הגרוטאה.

לא כך עם מגרשי פירוק רכבים. הם יעשו הכול בכדי לקבל את הרכב, ישלמו לכם סכום מכובד, ואתם מאפשרים להם למכור את רכיבי הרכב ולהתפרנס בכבוד. את הברזל מפנים לגריסה. זהו משחק בו כולם יוצאים נשכרים, הן בעל הרכב והן מגרש לפירוק רכבים.

גם אין צורך יותר להשקיע

לא מעט אנשים, לא רק שאינם מוכרים את הרכב, הם מוציאים עליו הון תועפות בכדי שיראה אטרקטיבי ואולי גם פעיל. זוהי זריקת כסף לפח שכן דבר כבר לא יצא מהרכב הזה, חוץ מנזקים כספיים.

גם החוק מעורב

המשרד להגנת הסביבה ממליץ ביותר להיפטר מרכבים ישנים ומזהמים, אפילו כשהם נייחים הם עלולים לפלוט רעלים. לכן, מי שלא אכפת לו מכל הנ"ל, צפוי לעונש. מה יותר קל מלהביא את הגרוטאה שלם למגרש פירוק רכבים ולקבל עבורו תמורה נאה שלא הייתם מקבלים בשום מקום אחר?

קבלת רכבים בכל מצב

למגרש פירוק רכבים אין זה משנה איזה רכב הבאתם. נוסע או לא נוסע, רכבים ישנים מאוד וכאלה שעברו תאונת דרכים, בעבור כולם מקבלים כסף. דרך הלינק https://prk.co.il/blog/buyer-of-all-vehicles/ ניתן להגיע אל אלו שקונים רכבים ישנים.