כאבים בכף היד מתי זה מצריך רופא

כאבים בכף היד מופיעים פעמים רבות אחרי כל מיני סוגים של פגיעות ולפעמים מתחיל כאב גם ללא פגיעה מוקדמת. יש כל מיני גורמים שיוצרים כאב בכף היד לפעמים תאונות שונות גורמות לכאב ביד כמו תאונת דרכים חלילה או תאונת סקי. לפעמים עומס על היד או תנועה לא נכונה ביד יכולים גם הם לגרום לתופעה של כאבים בכף היד .

כמה זמן נמשכים הכאבים?

כאבים בכף היד הם אכן בלתי נעימים אבל רבים מהם יעברו מהר תוך כמה ימים או כמה שבועות. אך מה לעשות עם כאבים בכף היד אשר נמשכים יותר מכמה שבועות? במקרה כזה אתם מתחילים ודאי לשאול את עצמכם האם צריך וכדאי ללכת להתייעץ עם רופא? ולכן נשאלת השאלה- כאבים בכף היד מתי זה מצריך רופא? 

כאבים שאינם חולפים במשך זמן רב

 לא כל הכאבים בכף היד עוברים אחרי כמה ימים או אחרי כמה שבועות ולעיתים או שהכאב מתגבר והופך להיות כאב חזק שמפריע בתפקוד ובשגרת היום יום. במקרים כאלה צריך לשקול בחיוב פניה לרופא כדי לבדוק את היד ולאבחן מדוע יש כאבים אקוטיים ואיך ניתן לטפל בהם? כאשר יש כאבים ביד שנמשכים זמן רב יש לפנות לרופא כף יד או כירורג כף יד שיבצע ביד בדיקות שונות ויראה ממה נובע הכאב שמציק לכם.

צילומים שונים מראים מה מקור הכאב ביד

 יש סוגים שונים של בדיקות שניתן לבצע. סוגים שונים של צילומים שיבהירו מה מקור הכאב. לא חייבים להיות חודשים ושנים עם כאבים בכף היד שלעיתים מפריעים בשימוש כף היד ובתפקוד היום יום. גם צילום רנטגן וגם צילום CT יכולים לסייע להבין  מה מקור הכאב ביד.

צרו קשר עם דוקטור פרנק אטלן לקבלת ייעוץ רפואי >>>