היתרונות של ריצוף טרוורטין

אם התחלתם בתהליך של שיפוץ או בנייה של בית חדש והתחלתם לחפש אחר ריצוף לבטח שמעתם את המילים ריצוף טרוורטין לא אחת. טרוורטין הוא סוג של אבן גיר הנוצרת באופן טבעי. מהאבן הייחודית הזאת ניתן לעשות מרצפות המגיעות בצבעים מונוכרומטיים בלבד כגון בז', צבע אדמה, חלודה, גוונים חומים למיניהם ועוד. מכיוון שזוהי אבן טבעית היא דורשת תחזוקה ייחודית אבל אין ספק כי ההשקעה בה לגמרי משתלמת.

ריצוף טרוורטין- כל היתרונות

למרות ההשקעה הרבה בריצוף מסוג זה אין ספק שיש לו מספר לא מבוטל של יתרונות ולכן הוא הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. חלק מהיתרונות הללו הם:

  • מראה- כמו כל אבן טבעית אחרת גם לטרוורטין ישנו מראה יוקרתי וייחודי. אם אתם רוצים שהבית הפרטי שלכם לא יראה כמו כל הבתים אין ספק כי מדובר בבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 
  • עמידות- הטרוורטין היא אבן אשר נחצבה ישירות מן הטבע והיא נחשבת לחזקה ועמידה במיוחד. גם במרוצת השנים היא תישאר איתנה ולא תינזק, תישרט או תיסדק. אין ספק כי ההשקעה בה משתלמת לאורך זמן.
  • צבעים- הטרוורטין הינה אבן ייחודית מאוד מה שבא לידי ביטוי בצבעים הרגועים והמאופקים שלה. המראה הנוצר בעקבות שימוש בה הינו קלאסי ומאופק מצד אחד אך דומיננטי וחזק מצד שני.

הבחירה בטרוורטין

כאשר אנו מחפשים ריצוף או בריקים מעוצבים אנו מוצאים את עצמנו מבקשים ליצור מראה שונה וייחודי לבית שלנו. לא עוד ריצוף שניתן למצוא בכל הבתים אלא משהו שיהיה ייחודי רק לנו. השימוש בטרוורטין ללא ספק עונה על הצורך הזה. האבן המיוחדת והשונה הזאת תאפשר לכם ליהנות ממראה קלאסי ונקי אך גם עוצמתי ובולט. אם אתם עדיין מתלבטים זה הזמן לפנות לאיש מקצוע אשר יוכל לכוון אתכם לבחירת הריצוף הנכון עבורכם.