אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה מיועדים לשימושים רבים. החל מאוהלי אבלים עד לאירועים כמו חתונות וכנסים שונים. אחת המעלות הדולות בעריכת אירוע באוהל הוא המיקום. אם חלמתם להתחתן על חוף הים או בקרחת יער וכדו'. תוכלו להקים את האוהל במקום שתבחרו.

מה גודל האוהל שתצטרכו?

לכל שימוש תזדקקו לגודל אוהל שונה. על מנת לקבוע את הגודל הדרוש לכם תצטרכו לדעת את סדר הגודל של האירוע, כמות המשתתפים, התפאורה והאביזרים השונים שתרצו להכניס לאוהל.

אוהלים להשכרה מוצעים בטווח גדלים גדול מאוד. אורך האוהל נקבע בכפולות של 3 או 5 מטרים ורוחבו נע בין 3 מטרים ל- 30 מטרים ויותר. כך שטווח המ"ר נע בין 9 מ"ר ל – 3000 ויותר.

עיצוב פנים לאוהל

כדאי להשקיע בעיצוב פנים האוהל בהתאם לסוג האירוע. תוכלו לקבל את השירות הזה גם דרך חברת השכרת האוהלים כמו נתנוב אוהלים. תוכלו להקים במקום במות ותפאורה נוצצת, וילונות ונברשות וכדו'.

מיזוג חלל האוהל

חשוב לזכור את ענין המיזוג באוהל. על מנת לשמר את הטמפרטורה הנכונה שתשרה אווירה נעימה ונוחה באוהל מומלץ להשתמש באחד מפתרונות המיזוג שחברות אוהלים להשכרה מציעות. מקררים תעשייתיים, מצננים או מזגנים.

חשוב מאוד לכוון את טמפרטורת המזגנים ואת כמות מכונות הקירור בהתאם לאירוע המתקיים באוהל. לדוגמה אם באוהל מתקיים ערב התרמה תצטרכו כמות רגילה של מזגנים וטמפרטורה סבירה המתאימה לאווירת הארוחה. לעומת זאת בחתונה או אירוע דומה תצטרכו להתאים את טמפרטורת האוהל לרקדנים והשוהים באוהל החם והמזיע.

יש לבדוק עם חברת האוהלים כמו נתנוב השכרת אוהלים כי הם עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים מהם על מנת שהאוהל יהיה בטוח לשהייה בהתאם לאירוע המתקיים בו בכדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר ובכדי למנוע אי נעימויות.