אבן מדרך

אבני מדרך הן אבנים מיוחדות המשמשות ליצירת מראה שונה ולא שגרתי באזורים פתוחים כמו גינות וחצרות בתים. ניתן ליישם את האבנים על גבי הקרקע וכן להשתמש בהם לצורך חיפוי קירות חיצוניים של מבנים.

איך מעצבים גינה?

עיצוב גינות הוא צורת אמנות הדורשת הרבה יצירתיות, סבלנות ועבודה קשה. לא קל ליצור גינה שתשמח את המשפחה שלכם לאורך שנים. עיצוב גינה יכול להיות מאתגר כאשר אתם מנסים למצוא את השילוב הנכון של צמחים, פרחים ושיחים שיחמיאו אחד לשני.

מעצבי גינות משתמשים בהמון כלים שונים על מנת ליצור את הגינה המושלמת, אבל לכולם יש מחיר – זמן. לעתים קרובות הם צריכים לחכות חודשים ואפילו שנים לפני שהם יכולים להתחיל לעצב את גינת החלומות שלהם. זו הסיבה שחשוב להם שיהיה להם כלי תכנון יעיל כדי שיוכלו להתחיל בפרויקט שלהם בהקדם האפשרי ולוודא שהכול הולך לפי התכנון.

עיצוב גינה עם אבן מדרך

אבן מדרך היא מסוג האבנים הנמכרות ביותר לצורך עיצוב גינות בשילוב של עוד אלמנטים שונים כמו סלעים, אבנים ועץ. ניתן להשתמש באבנים בשילוב עם מגוון חפצים אחרים, בהתאם למטרה. האבנים מתאימות לשתילה וגם פונקציונליות גבוהה. 

הם יכולים לשמש גם ליצירת שבילים ושבילים, לתת לצמחים תמיכה ותנאים אידיאליים לצמיחה, לשפר את הפרטיות של הגינה שלך או לסלול מסלולים סביב הנכס שלך.

אם אתם מעוניינים ליצור משטח יציב, יש צורך לקבע את אבני המדרך אל הקרקע באופן יסודי על מנת שלא יזוזו ממקומם בעת ההליכה עליהם וכדי שיחזיקו מעמד לשנים ארוכות וזאת ניתן לעשות באמצעות יציקה של בטון. אפשר גם להשתמש באבנים בשיטת ‘פרי-סטייל’ ולהניח אותם ללא קיבוע כלל על גבי הקרקע או צמחייה.