הצערת העור – במה זה כרוך?

הפנים שלנו ומראה העור של גופינו, הם חלק מעדות חייה למה שעברנו, והם מעידים על כך שהשנים שלנו מתקדמות. ואכן, מי שעורו מתחיל להתקמט או שערו מתחיל להלבין – יכול להיות גאה בכך שהוא עבר לא מעט בחייו, תוך הבנה כי התבגרות היא תהליך טבעי ומכונן כמו כול שלב אחד בחיים. 

עם זאת כדי להרגיש נפלא! רבים בוחרים דווקא בהצערת מראה הפנים: תהליך שאינו נחשב מסוכן או פולשני. אשר גורם לעור להתמצק ולהיות מתוח ורענן יותר – כבר מהטיפול הראשון. 

אבל מה זה בכלל הצערת עור?

כיום ישנם לא מעט מטפלים, קוסמטיקאיות ופלסטיקאים אשר עוסקים בתחום האייג'ינג' בעוד שתהליך הצערת העור מטפל בקמטים ומסייע למתוח את העור ולמנוע רפיון שרירים. 

הטיפול מספק פתרונות להצערת עור הגוף ובעיקר באזורים כמו הצוואר והפנים, זאת באמצעות מיצוק העור בשיטות שאינן ניתוחיות. שיטות אלה אינן מצריכות הרדמה מלאה, ימי החלמה והתאוששות קשה – והן הפכו פופולאריות בשל העובדות הללו. 

כיצד זה נעשה?

מתיחת פנים ללא ניתוח, היא שיטה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות. התכנית משלבת בדרך כלל מספר טכניקות כמו מכשור מתקדם ושימוש בחומצה היאלורונית. החומצה היא חומר שנמצא בגוף באופן טבע. לכן היא אינה מזיקה אלא שומרת על עור חלק ובריא. 

בכך אפשר להאט תהליכי הזדקנות. מלבד זאת, אפשר להיעזר במגוון טיפולים להחלקת קמטים ושקעים בפנים, בצוואר ובמפרקים – זאת באמצעות קרמים מיוחדים המאטים את היווצרות הקמטוטים בעור. 

חומצה היאלורונית נחשבת חומר מונע הזדקנות לכן רבים בוחרים בה כאמצעי נפלא לפתיחת והצערת העור – ללא ניתוח. את התהליך עוברים רק בקליניקות בהן רופאים מומחים שבודקים את עורכם ומבצעים אבחון ופגישת ייעוץ חינם. 

לסיכום, שימוש בחומצה היאלורונית מאפשר תהליך אשר פועל בשלושה מישורים, כאשר אלה מבטיחים טיפול יעיל בקמטים וברפיון העור תוך שמירה על התוצאות הטובות: לאורך זמן. באמצעות שיטות ללא ניתוח – רבים נראים ומרגישים צעירים ורעננים.

למידע נוסף בקרו באתר של הלגה רקנאטי