מיניות בזוגיות – כיצד משפרים את המצב?

כשאנחנו נמצאים בזוגיות ארוכה, אנחנו פעמים רבות שוכחים להיות מיניים וסקסיים. בישראל ובעולם יש לא מעט זוגות ששיגרת עבודה, לימודים או גידול הילדים – גורמת להם לעשות קצת פחות בנוגע לשיפור המיניות שלהם. בדרך רבים גם ישכחו לטפח את המיניות אצל בן או בת הזוג. 

אבל מצב זה יכול להשתנות בעיקר אם תקבעו לעצמכם שגרה של רומנטיקה, הגברת המיניות וקיום יחסים באופן קבוע. אז זה נכון, כולנו יודעים שלעיתים עובר זמן רב עד שאנחנו פוגשים את בן או בת הזוג באופן מיני או בצורה שאינה כוללת את ניהול משק הבית, לכן חשוב לפלפל את היחסים ולהגביר את המגע הפיזי. 

בקרו בפורטל מיניות למידע נוסף >>>

אבל כיצד עושים זאת? 

בתחילה חשוב לא לשכוח את עצמכם ואת בני הזוג ואת טיפוח הגוף. כדאי להשקיע בהלבשה תחתונה סקסית, בניקיון הגוף, אפשר ללמוד יותר על עיסויים בסגנון טנטרי, או לקנות משחקי קופסה ואביזרי מין שיכולים להגדיל את התשוקה ולשעשע את שניכם. 

בין היתר כדאי לעשות נוהל של דייט פעם בשבוע או פגישה מינית לפחות פעמיים בחודש. מומחים במיניות ממליצים לקרוא קצת יותר על מיניות, לראות יחד סרטונים סקסיים, לפנק אחד את השני ואחד את השנייה באמבטיה נעימה, להחמיא לגוף ולעבוד על הקשר הזוגי. 

כיום באמצעות מאמרים, סרטונים וגם באמצעות מטפלים זוגיים או מעסים טנטרים – אפשר ללמוד את תורת הטנטרה, להבין יותר על המיניות שלכם, לדעת כיצד להחזיר את התשוקה אל הקשר הזוגי, ולהרגיש כאילו אתם מתחילים מחדש. 

אז אם אנו מקיימים קשר חשוב עם האיש או האישה שלכם – כדאי למצות אותו מבחינה מינית, ולעשות הכול כדי שמערכת היחסים תהיה תוססת ומלאת תשוקה.