אביזרי מין – למה את חייבת את זה לעצמך

כבר מלפני מאות שנים, נשים דאגו לעונג המיני שלהן בעוד שהימצאותם של אביזרי מין התגלה דרך איתור חפצים שנראים כמו דילדו, ויברטור, או שאר מוצרי לעינוג מיני. כיום, שוק אביזרי המין תוסס במיוחד, בעוד שכל אחת יכולה לרכוש אביזרי מין – בקלות!

אילו אביזרי מין כדאי שתכירי?

כדי להבין קצת יותר את העומק של הדברים, חשוב שתכירי כמה אביזרים שיעשו לך טוב על הנשמה:

דילדו – מדובר באביזר מין מבין הוותיקים שישנם, בזמן שכיום הוא מיוצר באמצעות סיליקון ושאר חומרים איכותיים. דילדו הוא אביזר שמדמה את איבר המין הגברי ומיועד להחדרה וגינאלית או אל פי הטבעת. באמצעות האביזר, גם נשים וגם גברים עושים חיים משוגעים!

ויברטור – ויברטור הוא שם כולל למגוון מוצרים בעיצובים וגדלים שונים. ויברטור יוכל להיות סוג של מוט בעוביים שונים ועוצמות רטט לעינוג וגינאלי, וישנם ויברטורים קטנים יותר ורוטטים לעינוג חיצוני. כיום אפשר למצוא ויברטורים עמידים למים, כאלה שניתן לשאת לכול מקום, ישנם ויברטורים שעובדים על סוללות ומוצרים שנראים ממש כמו משחק תמים.

ביצים סיניות – אם את רוצה להגביר את העונג בעת קיום יחסים, תוכלי להכניס למיטה זוג ביצים סיניות להחדרה אנאלית. מוצר זה משמש גם גברים וגם נשים, הוא מעולה להגברת העונג המיני ולשימוש עצמי יחדיני.

מוצרי סאדו מאזו – אם הפלקות קלות עושות לך את זה, אם את רוצה לשלוט בשותפים לסקס, או להוסיף פלפל לחיי המין – תכלי לרכוש ערכות סאדו מאזו. ערכות כאלה כוללות שוט בגדלים שונים, אבירים, מחסומי פה, מסכות, ואביזרי קשירה.

למה זה כדאי?

מלבד כלל המוצרים שהצגנו כאן, כדאי שתדעי כי בחנויות אביזרי מין ישנו שפע של מוצרים. באמצעות מוצרים אלה אפשר להכניס פלפל לחיי המין ולהנות מקיום יחסים לוהטים, או חילופי זוגות בכול מקום ועם כל אחת או אחד.