אביזרי מין – זה לא כזה סוטה כמו שאתם חושבים

אם התדמית של אביזרי מין בעבר הייתה של סטייה או של אנשים שנמצאים תמיד בעוררות מינית: הרי שלא כך הדבר. זאת משום שמרבית האנשים אכן מקיימים יחסים לעיתים דחופות, ורבים עושים זאת באמצעות אביזרי מין. בכך חשוב לדעת כי לא כול מי שצורך אביזרי מין, נושא עמו בעיה או התמכרות למין, כמו גם הגדרות מגוחכות כמו נימפומניה וכדומה. 

כיום, תחום אביזרי המין הפך למשהו שנחשב מיינסטרים. משמע: לחלק מהמוצרים שרוכשים בזרם המרכזי, בעוד שחנויות סקס אפשר למצוא גם מוצגות לראווה ברחובות ראשיים והומי אדם וגם באינטרנט. מה שמקנה בחירה מושכלת יותר ובחירה איכותית ומהירה של אביזרי מין מסוגים שונים. 

אם גם אתם הבנתם כי שימוש באביזרי מין זה לא דבר סוטה, כמו שמנסים צדקנים להוכיח, חשוב תדעו מהם המוצרים הפופולאריים אותם ניתן לרכוש בקלות: 

ויברטור קלאסי

הוויברטור הקלאסי יוצר על מנת לאפשר עונג לאיבר המין הנשי. ויברטורים היו מוכרים ונוחים לשימוש בתחילת המאה העשרים ואחת, וכיום ישנם סוגים שונים של מכשירים שכולם מסבים עונג עצום לנשים. 

רוקט פוקט

אחד הוויברטורים הלוהטים בתחום אביזרי מין, אשר ידוע כקטן ונוח לנשיאה ומעולה לשימוש בכול מקום. 

דילדו

דילדו הוא מוצר שבדרך כלל עשוי סיליקון שמטרתו לדמות את איבר המין הגברי. המוצר מעוצב בגדלים שונים וישנם דילדואים רוטטים, חשמליים וכאלה שנצמדים לכול משטח. 

פלאג אנאלי

פלאגים אנאליים נועדו לעינוג עצמי דרך החדרה אנאלית. המוצר הבטוח נועד להתנסות ושימוש עצמי, או בעת קיום יחסי מין. 

בובות מין

בובות מין נראות ממש אמיתיות והן עשויות סיליקון ומכילות את כלל הפתחים שגבר זקוק להם. בכך אפשר להתאמן בקיום יחסים כמו גם לפרוק חשקים ולהנות מיחסי מין אשר מרגישים  אמיתיים. 

טיפות חשק

מי שזקוק לגירוי נוסף בחיי המין שלו, יוכל לבחור טיפות חשק לשיפור חיי המין. מי שאינו משתהה זמן רב בעת חדירה: יוכל לבחור ספריי מאלחש ומגוון מוצרים מעכבי גמירה. 

לסיכום, אביזרי סאדו מאזו, הלבשה סקסית, אביזרי מין ועוד – כולם ממתינים לכם בחנויות סקס, בכול רחבי הארץ והעולם.