שמלות כלה יד שנייה או חדשות? כל הפרטים פה

המאמר באדיבות ווי דיזיין

מתוך מספר אירועים מרגשים שאת יכולה לחגוג בחייך, אין ספק שערב החתונה זה אירוע שלא תשכחי. מדובר על שמחה גדולה ולכן, אחרי שאת ובעלך לעתיד השקעתם כל כך רבה מחשבה בכל הפרטים, הגיע הזמן לחשוב גם מה תלבשי. את מבולבלת? ראית שמלות כלה שעולות אלפי שקלים ואפילו יותר? אם כך, ברור מדוע את רוצה לעשות סדר בעניינים. כדאי שתדעי: היום את לא באמת חייבת לקנות שמלת כלה חדשה, כי גם שמלות כלה יד שנייה הן אופציה נפלאה, אז למה שלא תבדקי זאת מקרוב? 

איזה יתרונות יש לשמלות כלה יד שנייה? 

את לא בטוחה האם יד שנייה זה בשבילך? מעולם לא יצא לך לקנות שום פריט לבוש מיד שנייה? אם כך, אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלך. כדאי שתכירי את היתרונות של האפשרות הזאת, כי זה לא במקרה שהרבה כלות בוחרות בה בשנים האחרונות: 

  • המחיר – הרבה יותר זול לקנות שמלת כלה יד שנייה מאשר שמלה חדשה 
  • האקולוגיות – הגיע הזמן לחשוב ירוק יותר ולא תמיד צריך לקנות חדש
  • המסר שאת מעבירה – לא חייבים להוציא הון עתק כדי להיות יפים 

לכן שווה לבדוק זאת, כי אין ספק שגם בשוק של שמלות הכלה יד שנייה תוכלי למצוא מגוון רחב ביותר של סגנונות, כך ששמלה אחת לפחות תתאים לך. 

אל תשכחי לשלב אביזרים נוספים 

מה שכן חשוב לזכור, זה שרצוי מאוד לקחת בחשבון את האפשרות של תוספות קטנות שעושות את ההבדל. זה יכול להיות תכשיט יפה, זר פרחים קטן שתחזירי ביד או אינספור אלמנטים אחרים. כלות רבות בוחרות לשלב אקססוריז כאלה פשוט כי הם באמת מוסיפים לא מעט לכל החוויה, כך שגם לך זה יכול להתאים.