חיפוש עוזרות בית באינטרנט

חברת עוזרות בית היא מיזם חדשני בעל מעוף בנושא תיאום עוזרות בית. החשיבה מאחורי המיזם היא לבצע חיבור בין עוזרות הבית לבין הלקוחות ברחבי הארץ בהתאם ללוח הזמנים הן של הלקוח והן של עוזרת הבית.

הצורך בעוזרות בית 

העסקת עוזרת בית אינה פעולה חריגה, משפחות רבות מעסיקות עוזרת בית המגיעה על פי הזמנתם לביתם, כדי לנקות את הבית באופן יסודי.

ברוב המקרים בני הזוג עסוקים מאד במרוץ החיים הכולל טיפול בילדים, טיפוח הקריירה ואין ספור מטלות נוספות, דברים אשר גוזלים את מירב זמנם ואינם משאירים מספיק זמן לניקיון הבית.

גם מי שמעוניין להעסיק עוזרת בית תמורת תשלום הוגן מתקשה במקרים רבים למצוא עוזרת בית. רבים נעזרים בחברים ובבני משפחה כדי למצוא עוזרת בית שפנויה בימים הנוחים לבני הבית אך זה לא פשוט כלל ונוצרים הרבה מצבים שלא מוצאים עוזרת ובני הזוג מנקים את הבית בשעות מאוחרות או בסופי שבוע גם כשאין להם כוח לכך. 

שיטת חיפוש עוזרת בית 

לחברת עוזרות בית יש מאגר של עוזרות בית במקומות שונים ברחבי ישראל. לקוחות פונים באמצעות אתר האינטרנט ומבקשים עוזרת בית חד פעמית או באופן קבוע אחת לשבוע או אחת לשבועיים. התפקיד של חברת עוזרות בית הוא לקשר בין הלקוח לעוזרת הבית וליצור התאמה מושלמת של לוחות הזמנים.

לקוח המעוניין לדוגמה בעוזרת בית שתגיע לביתו בירושלים בכל יום שלישי אחת לשבועיים, נרשם לאתר ולאחר הזנת הנתונים מקבלת רשימה של עוזרות מתאימות ממנה הוא יכול לבחור.

במידה והלקוח מרוצה מעוזרת הבית, כל שנותר לו לשבץ את העוזרת באופן קבוע והיא ותגיעה אחת לשבועיים ותבצע את ניקיון הבית בהתאם לשעות וימים שנבחרו.  אך אם הלקוח אינו מרוצה מעבודתה הוא יכול להפסיק את השירות ולתאם עם עוזרת בית אחרת. הכול נעשה דרך האתר ללא צורך בשיחות מיותרות ומאי נעימות.

פתרון מהיר למציאת עוזרות בית 

הרבה מאד משפחות הצליחו בזכות שיטה מצוינת זו למצוא עוזרת בית לאחר תקופת חיפושים ארוכה וכך הם מרוצים מהעובדה שיש מי שמגיעה באופן קבוע או חד פעמי לביתם, מבצעת את הניקיון ומורידה מהם נטל.