ניתוחי אף – איך להתגבר על הבושה

בעיה אסתטית באף, היא תופעה אשר מפריעה לאנשים רבים מגיל צעיר ורבים מהם חולמים על היום שבו יוכלו לבצע ניתוח אסתטי באף כדי ליצור את השינוי הנדרש.

נראותו של האף גורמת אצל רבים לדימוי עצמי נמוך ולחוסר בביטחון עצמי. כילדים הם תמיד יסתתרו מאחורי ילדים אחרים הן ביום יום ובעיקר כאשר מצטלמים, הם מתביישים מאד בנראותם החיצונית וזו בעיה שמנהלת אותם ביום יום.

 

בעיה באף בגיל צעיר

את המבנה של האף אי אפשר לשנות בגיל צעיר אלא רק בגיל מבוגר יותר. לכן לאורך כל הילדות, ילדים רבים מתביישים מאד במראה האף שלהם. הם מודעים לעובדה שמצד אחד אין מה לעשות כרגע ויש להמתין בסבלנות עד לגיל המתאים ומצד שני, נתון זה אינו מרגיע אותם, כי הם חשים שונים בכל מקום, בבית הספר, בחוגים ובמיוחד בהגעתם למקום חדש.

תמיד יש להם את ההרגשה שעיניהם של כל האנשים באולם או של אלו הסובבים אותם, מסתכלים כל הזמן על האף המיוחד ומרחמים עליהם שנולדו עם אף בעל נראות כה יוצאת דופן. גם כשמדובר באף נורמטיבי שהוא מעט גדול יותר או עם בעיה קטנה אחרת, מבחינת הילד או בעיקר הילדה, הבעיה היא אקוטית וככל שאפשר יהיה לפתור את הבעיה במועד מוקדם, כך המצב ישתפר.

 

ניתוח לתיקון נראותו של האף

בגיל צעיר קשה מאד להתגבר על הבושה ורבים מבעלי האף אשר אינו אסתטי, חולמים על היום שבו יבצעו את הניתוח הפלסטי. כל נושא הכאבים והנפיחויות אשר יקרו לאחר הניתוח לא מפריעים ולא מפחידים אותם.

הדבר החשוב להם הוא לראות את עצמם במראה עם אף נורמטיבי וללא נראות חריגה.

 

לייעוץ וקביעת תור מוזמנים לפנות לד"ר מרקוס הראל מומחה לניתוח אף.