טיסה פרטית מתאימה גם לכם

הרגשה נוחה בטיסה נמצאת בעדיפות גבוהה וזה גם מה שמניע, לעתים, את ההחלטה לטוס במחלקה ראשונה או במחלקת עסקים. עם זאת, שירותי מטוסים פרטיים ניתנים להתאמה אישית בצורה מושלמת כך שיתאימו לנוחות והעדפותיו של כל אדם. 

טיסה פרטית מתאימה גם לכם

על ידי בחירת הסוג, הגודל והשירותים המשולבים של המטוס שלכם, אתם יכולים להתאים את החוויה שלכם לצרכים המדויקים שיש לכם ולנוסעים שלכם. 

כשתגיעו לאחד ממפעילי הבסיס הקבוע הפרטיים, תמצאו טרקלינים פרטיים המציעים כיבוד ומוצרי טיפוח ללא תשלום בהם תוכלו לנוח ולהתרענן. הסוויטה הפרטית היא דוגמה יוקרתית ופופולרית לכל מי שרוצה לטוס בטיסה פרטית.

סידור ישיבה נוח

סידור הישיבה ברוב המטוסים הפרטיים, דומה יותר לסלון יוקרתי, ואתם חופשיים לנוע ממושב אחד לאחר במהלך הטיסה שלכם. אתם יכולים לסמוך על שירות מעולה מתחילתו ועד סופו, כאשר הצוות מתמקד אך ורק בצרכים שלכם ושל האורחים שלכם.

טיסה פרטית מותאמת אישית רק בשבילכם

נסיעות במטוס פרטי בהזמנה מאתר PrivateJet, מציע חווית נסיעה מותאמת אישית, עם האפשרויות לבקש שירותים מותאמים אישית כגון קייטרינג, מדיה בידורית, קריאת פרסומים, אפילו ניחוחות מעצבים ספציפיים. 

אם אתם חוגגים אירוע מיוחד, תוכלו לתאם עם המפעיל מבעוד מועד לקשט את המטוס לפי הרצון שלכם. מלאו את המטוס בבלונים או תפאורה אחרת כדי להתחיל את החופשה שלכם בצורה בלתי נשכחת. 

רמה חדשה של פרטיות

שקט נפשי, הוא עוד הטבה שתמצאו רק בטיסה פרטית. בטיול במטוס חכור המותאם אישית עבורכם, אתם יכולים להרגיש חופשיים להמשיך בפגישות עסקיות סודיות, לנהל שיחות אישיות ולהתרחק לחלוטין מעיני הציבור בזמן שאתם טסים. אפילו שימוש ב- Wi-Fi תוכלו לעשות בטיסה פרטית.