מגיני הוקרה – כל מה שצריך לדעת

אחת המתנות המרגשות, האישיות והמושקעות ביותר היא ללא כל ספק מגיני הוקרה. מגן הוקרה יהיה מתנה נהדרת לעובד שעוזב את מקום העבודה, מנהל שפורש, מורה, מדריך, בן משפחה וכל אדם אחר שתרצו להוקיר. מגיני הוקרה הם מתנה בעלת ערך סנטימנטלי רב. המדריך הבא נועד לספק לכם מידע שימושי לבחירה נכונה של מגנים לכל מטרה. 

איזה מגן הוקרה כדאי לבחור?

שני הדגמים הפופולריים ביותר הם דגם של מגן הוקרה עשוי זכוכית שקופה ומגן הוקרה עשוי מתכת בצבע זהב או כסף. ניתן להזמין כמות של מגני הוקרה זהים או מגנים בודדים עם הקדשה אישית. את סגנון העיצוב של המגן תבחרו בהתאם למאורע ולתקציב. 

מה כדאי לכתוב על מגיני הוקרה?

תחילה חשוב להדגיש שלאחר ההדפסה או החריטה על המגן לא ניתן יהיה לבצע שינויים. על כן, עליכם לבדוק היטב את האיות ולוודא שכל הפרטים מדויקים. על גבי המגנים נהוג לציין את שם הנמען, את המעמד שלו ואת ההישג. אפשר להוסיף ציטוט או ברכה. לפי העדפה שלכם נדפיס על המגן גם לוגו עסקי. מגיני הוקרה הם מתנה שמביעה הערכה לעובד קבוע שפורש או עוזב את מקום העבודה. 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מגן הוקרה?

  1. מחירים
  2. זמן אספקה
  3. מידות של המגן
  4. חומר גלם עיקרי
  5. אפשרויות הדפסה

מחיר של יחידה בודדת יהיה לרוב נמוך יותר ברכישת כמות גדולה. אם אתם מתכננים לחלק באופן קבוע מגנים לעובדים כדאי לבחון אופציה של רכישה מרוכזת במחיר אטרקטיבי. בכדי להבטיח עמידות לטווח הארוך חשוב לבחור בחומר גלם עמיד ובשיטת הדפסה שמבטיחה שהמגן ישמור על מראה חדש גם בעוד 10 שנים. אל תשכחו לוודא שבחרתם במידה נכונה שתואמת את המיקום בו אתם משערים שהמגן יוצב. 

להזמנת מוצרי פרסום ממותגים >>>