מסיבת רווקות על הפרק? שף פרטי יעשה לכן שמח

רוצות לחגוג? מסיבת רווקות על הפרק, ואתן רוצות ליהנות באמת? אין ספק שאוכל טוב הוא חלק מכל העניין. אפשר להזמין אוכל בקייטרינג, אפשר גם להיכנס לחנות אוכל מוכן ולרכוש את האוכל. אבל קיימת אופציה מפנקת וטובה מאין כמוה – והיא להזמין שף פרטי לאירוע שיעשה לכן שמח. זו אופציה מועדפת שיכולה להעניק לכל קבוצה את הפתרון המוצלח והקולע ביותר, כזו שמותאם בדיוק לרצון החוגגות ומאפשר לכל אחת ליהנות מאוכל טעים ומפנק.

מה יכין לכן שף פרטי?

שף פרטי הוא איש מקצוע שיש לו ידע רב והמון ניסיון בתחום הבישול והכנת האוכל לאירועים מסוגים שונים. כאשר אנו מזמינים שף פרטי אנחנו יכולים לבחור בעצמנו את התפריט, להחליט אילו סוגי מאכלים ירכיבו את התפריט באירוע שלנו, ואילו קינוחים ופינוקים יהיו נוכחים בו. אז אם אתן רוצות ליהנות ממסיבה מהנה ואוכל מפנק בדיוק כמו שאתן אוהבות, מסתבר כי שף פרטי יוכל לעשות לכן את זה הכי טוב שאפשר, ולעשות לכן שמח מאוד.

אז מה תרצינה לאכול?

אז נניח שהחלטתן ליצור קשר עם שף פרטי, ואתן אכן תמימות דעים בעניין, כעת עליכם להתקדם הלאה ולבחור את התפריט. היות ומדובר על שף פרטי התפריט נמצא בידיים שלכן, ואתן אלו שיכולות להחליט מה בדיוק תרצינה לאכול. אז כמובן שעליכן לחשוב עם עצמכן ולנסות למצוא את המאכלים המתאימים שכל בנות הקבוצה המשתתפות במסיבה תאהבנה ותיהנינה לאכול. נניח שאתן קבוצה שומרת משקל, אתן תהיינה צריכות למצוא פריט מפנק על טהרת הירקות והמאכלים דלי השומן. אבל אם אתן מעוניינות בפינוקים וטעמים מלהיבים, לא כאן המקום לשמור על המשקל, ואז תוכלנה לבחור מאכלים מסוג אחר. כמובן שהדבר צריך להיות על דעת בנות הקבוצה ולפי רצונן וטעמן. רק זו הדרך למצוא קייטרינג לאירוע קטן בבית עם התפריט המושלם והמתאים לכולכן.

הצעות השף

אך כמובן שהשף נמצא לצדכן כבר בשלב התכנון. הוא זה שיש לו היכרות רבה עם מגוון תפריטים וסוגים שונים של מאכלים. הוא יציע אפשרויות שונות, אתן תבחרנה, תשלמנה ותאכלנה