פילאטיס מכשירים

מחפשים לעשות כושר ולהתחבר אל עצמכם? פילאטיס זו השיטה המנצחת והמומלצת ביותר שתוכל לאפשר לכם לחולל שינוי מהותי בחיים שלכם. כי אימון זה מחבר את הגוף ואת הנשמה שלכם, מספק לכם חוויה נעימה וטובה במיוחד, ומוציאה אתכם חיוניים וגמישים יותר להמשך היום שלכם. בבואכם להירשם לאימון פילאטיס תוכלו לבחור בין שתי אפשרויות עיקריות. פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים.

על פילאטיס מזרן – בשיטה זו מתאמנים בתרגילי פילאטיס על גבי מזרן. התרגילים מתבצעים בעמידה, בישיבה או בשכיבה והם מגוונים מאוד. כל תרגיל מתמקד באזורים מסוימים בגופנו ומשפר את התנועה ואת הגמישות באזורים המדוברים. במהלך שיעורי פילאטיס מזרן משלבים גם אביזרים שונים כמו כדור פילאטיס וכדומה

על פילאטיס מכשירים – בשיטה זו האימון מתבצע בעזרת מכשירי פילאטיס ייעודיים. בין היתר פופולאריים החבית, מיטת הפילאטיס וכן הקאדילק. כל אלו מאפשרים לבצע תרגילים ולווסת את עומת ההתנגדות של המכשיר, זאת כדי להתאים את האתגר של התרגיל לרמה הנוכחית של המתאמן, על מנת לשפר את הביצועים שלו ולספק לו חוויה מתאימה לגמישות וליכולות שלו.

הדרכה ותרגול מדויקים ומתאימים

חובה להבטיח כי תרגול פילאטיס תואם באופן מדויק את המצב הנוכחי שלכם כמו גם את הצורך הפיסי האישי שלכם. כי אין דומה אדם לרעהו ולכל אחד נתונים אישיים משלו כמו גם נקודות רגישות ואזורים שמצריכים התייחסות מותאמת. הדרכה מדויקת ותרגול מקצועי יוכלו לתת מענה בטוח שאכן ישפר את הכושר ואת התפקוד שלכם. הוא יקנה לכם גמישות ויאפשר לכם לבצע את התנועות היומיומיות שלכם בצורה נכונה וטובה יותר. דבר שיפחית עומסים באזורים מסוימים וימנע כאבים והתפתחות של בעיות כאלו ואחרות. פילאטיס מכשירים זו שיטת אימון נהדרת שיכולה לחולל שינוי לטובה בחיים שלכם!

מחפשים שיעורי פילאטיס למתחילים? הקליקו עכשיו על הלינק!