שרשרת פנינים – כל מה שצריך לדעת על סוגי שרשראות פנינים

פנינה היא אבן חן שנוצרה כתוצאה משאריות של מיני רכיכות שחיות בתוך דצפות וקונכיות שמקורם בים. היום יודעים כמובן לשחזר את האבנים הלל וליצור אותן באופן מלאכותי, אבל במקור מדובר על אבן ייחודית שרכישה שלה עולה לא מעט כסף ומעידה על סטטוס וכמובן, טעם טוב. שרשרת פנינים יכולה להלום כל אישה, בין אם מדובר על מי שעורה בהיר ובין מי שעורה כהה, מדובר על מה שמוסיף תמיד נופח של חן וחסד לכל אחת. 

אבל איך תדעו לבחור מתוך מגוון שרשראות פנינים את שרשרת הפנינים שתהלום את האישה עבורה השרשרת מיועדת בדיוק מירבי? את התשובה לזה ניתן במאמר הבא כמובן. 

שרשרת פנינים, כמו כל שרשרת אחרת, צריכה להלום את הבחורה שעונדת אותה

ענידה של שרשרת מכל סוג צריכה בסופו של דבר להלום את מי שמודדת אותה. כך שכמובן, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחנות תכשיטים בהתאמה אישית שרשרת שבאמת תהיה באורך שלה, בצורה, באופן בו היא מעוצבת, מתאימה למי שרכשה אותה. שכן לכל אחת מבנה גוף שונה וכל אחת תיראה אחרת באמצעות תכשיטים שונים. למשל, מי שארוכה מאוד, יכולה ליהנות משרשרת ארוכה באופן יחסי שנותנת אורך ומבליטה אותו. לעומת זאת, מי שנגיד לובשת שמלה קצרה ורוצה ליצור מראה יותר קטן ואלגנטי, יכולה ליהנות דווקא משרשרת צמודה לצוואר וכן הלאה. 

שימו לב לצבע של הפנינים 

פנינים מגיעות בכל מיני סוגים של לבן, גם זו עילה לבחירה ולשונות בניהן. חשוב לבחור כמובן שרשרת שהצבע שלה בסופו של דבר מחמיא לבחורה שעונדת את השרשרת באופן הכי נכון ואמיתי. שרשרת פנינים יכולה להוסיף כל כך הרבה לכל מראה, לכן חשוב תמיד לבחור את השרשרת הנכונה.