איך לבחור נכון שומרי חניה?

נושא החניות בערים המרכזיות בוער ומאתגר. העומס מורגש בכל מקום וקשה לכל בעל רכב לאתר את המקום המתאים להחנות בו את הרכב שלו. גם אם יש לאדם חניה פרטית ששייכת לו – הוא צריך למצוא לעצמו פתרון שישמור לו על החנייה שלו. בכלל לא נעים לחזור הביתה אחרי יום עבודה, או להיכנס לחניון של בניין המשרדים בו אתם עובדים, ולגלות שמישהו הקדים ותפס את מקום החניה שלכם. כדאי להכיר את הפתרון שמוכר בשם שומרי חניה – מוצרים מעולים במגוון נרחב. אלו מאפשרים לכל אחד למנוע כניסה בלתי רצויה לחניה הפרטית שלו. כך חוסכים זמן ותסכולים בגלל החניה שנתפסה.

בחירה חכמה אל שומרי חניה

יש כמה שיקולים מרכזיים שצריכים להנחות אותנו בעת הבחירה של מעצור חניה ושומרי חניה. אלו הם:

  • שומר החניה צריך להתאים באופן המדויק ביותר לחניה על כל הנתונים שלה. הגודל, אופן הכניסה אליה, גובהה ועוד. לכן צריך לפני שפונים לבחור שומר חניה להבין את הנתונים בשטח ולשקול איך נכון ויעיל להציב במקום שומרי חניה.
  • כדאי להכיר את הפתרונות המוצעים ולזהות מבין אלו את המוצר שמתאים לכם. הן מבחינת המיקום ואת מבחינת רמת הפתרון. נציין כי יש כיום מגוון שומרי חניה מתקדמים מאוד, גם אתם יכולים לאתר את השומר חניה שיענה על הציפיות שלכם, כמו לדוגמה: שומרי חניה מתקפלים מבית שרפים .
  • מהו התקציב שאתם מייעדים עבור המטרה הזו? שומרי חניה עשויים להיות יקרים מאוד ולכלול גם עלויות התקנה. לעומת זאת יש שומרי חניה שמחירם נמוך יותר. לא תמיד אתם חייבים מוצר יקר, תמיד אתם רוצים מוצר מתאים ויעיל שלא יגבה מכם הוצאה מופרזת.
  • שומרי חניה צריכים להיות נוחים לתפעול ולשימוש תמידי. בדקו מהו אופן הסגירה והפתיחה של שומר החניה.