סינר הנקה – איך הוא יכול לעזור לכן

אימהות לתינוקות קטנים אשר יונקים, מתמודדות לא פעם עם הקושי להניק את התינוק באזורים ציבוריים או מול אנשים, בין אם הן נמצאות בבית שלהן או במקום אחר. מאחר והתינוק דורש את התזונה שלו בשעות לא קבועות, ואם לא מספקים לו אותו אז הוא עלול להתחיל להיות מאוד עצבני, לבכות ולסבול, אז האם תרצה להניק אותו בכל מקום, בכל צורה כשהיא תידרש לכך. התינוק לא מודע לעובדה שהאם נמצאת בסיטואציה לא נוחה. 

הפתרון הוא סינר הנקה. מדובר על סינר איתו אשר לעטוף את התינוק ואת החזה של האם, כך שהיא לא תרגיש מבוכה ואי נוחות. בצורה כזו היא יכולה להניק כשהתינוק מוסתר מתחת לסינר, ואף אחד לא רואה אותו או את הפעולה עצמה. הסינר יכול לשמש את האם להנקה במקומות ציבוריים וכן במקומות אחרים על פי הצורך. 

היום ניתן למצוא סוגים שונים של סינרי הנקה וכל אם יכולה למצוא את הסינר המועדף עליה. 

כיצד רוכשים סינר הנקה בצורה נכונה

לפני שנסביר כיצד רוכשים סינר הנקה, חשוב לזכור שני דברים. ראשית, מוטב לקנות יותר מאחד, שנית, חשוב מאוד לוודא שלוקחים אחד מהם לכל מקום, בין אם זה בתיק ההחתלה או בתיק האישי של האם. 

בעיקרון בשביל לרכוש סינר הנקה, יש לוודא שמדובר בסינר כהה, אטום, כזה שאי אפשר לראות דרכו דבר. חשוב גם לבדוק את סוג הבד בשביל שיהיה ניתן לנקות אותו בצורה נוחה ומהירה, וכן בשביל שהוא יהיה נעים, הן לאם והן לתינוק. הסינר גם אמור להיות גדול מספיק בשביל שהוא יכיל את מבנה הגוף של התינוק כל עוד הוא יונק מהאם, בבית או במקומות אחרים.