כך תתמודדי עם בחילות בהריון

לגדל חיים בבטן זו בהחלט חוויה שאין ולא תהיה כמותה. אך מי אמר שזה גם תמיד מרגיש נפלא? הריון מביא עימו לא מעט התמודדויות ואחת מהן תהיה תחושות לא נעימות של בחילה והקאות. תוכלי להכיר את התופעה גם בשם 'בחילות בוקר', ולא, זה לא קורה רק בבוקר. אך אל חשש, כמו שלכל דבר יש פתרון, כך גם לבחילות בהריון .

ריכזנו פה במיוחד בשבילך טיפים להתמודדות עם בחילות בהריון .

טיפים להתמודדות עם בחילות הריון

כאן תחשפי ללא מעט טיפים אשר ממש עכשיו עוזרים להריוניות ברחבי העולם. גם אם לא תתחברי לכל ההמלצות, מספיק שתאמצי לעצמך את הטיפ שניים אשר יתאימו לך וייטיבו עימך.

  • לנוח לנוח לנוח – השתדלי לתת לגוף (שעובד מאוד קשה עכשיו) כמה שיותר מנוחה. השתדלי שהמנוחה לא תהיה רק פיזית אלא תני מנוחה גם לראש ולנפש.
  • מנות קטנות במשך היום – מומלץ לא לשתות ולאכול יחד באותו הזמן. מה גם שתנסי לפצל ארוחות גדולות לארוחות קטנות בתדירות גבוהה (כל שעתיים בערך).
  • מישהו לדבר אתו – חשוב מאוד שיהיה לך את מי לשתף. אם זה הפרטנר.ית, פסיכולוג.ית, חברה טובה או בעצם כל אדם לידו את מרגישה בנוח וכמובן שיהיה נכון להקשיב לתחושותייך.
  • תביני טוב יותר – יעזור לך מאוד לקרוא על התופעה, להבין למה היא מתרחשת ולהיות מודעת לכל התהליכים המתחוללים בגופך. כך תהיי יותר בטוחה בתחושותייך וגם תוכלי להסביר לסובבים אותך מה את חווה.
  • התייעצי – למרות שבחילות והקאות בתקופת ההיריון הן תופעה מוכרת, חשוב להפגש עם הרופא ולשלול סיבות אחרון העלולות לגרום לתופעה. הרי בחילות והקאות אינן בהכרח קשורות להיריון.

כמובן שישנם עוד טיפים שימושיים להתמודדות עם  בחילות והקאות בהריון , ממליצים לך לפנות מעט זמן ולקרוא על כל הנושא. בהצלחה!