לואיז היי לימודי תעודה

ספרה של לואיז היי "אתה יכול לרפא את לחייך" הפך לרב מכר בינלאומי שנמכר ביותר מ – 50 מיליון עותקים ברחבי העולם. שיטת לואיז היי, אשר מובאת לידי ביטוי גם בספרה, מביאה עמה דרכי התמודדות חדשניות ומאירות עם הקשיים שאנו נאלצים להיחשף אליהם בחיינו.

במסגרת לואיז היי לימודי תעודה תוכלו לרכוש את כל הכלים שאתם רק צריכים בחיים על מנת להפוך את הקשיים בזוגיות, בעבודה או בפרנסה לכאלה שיהיו לכם את הכלים להתמודד איתם. כך שאם אתם לא רוצים לתת לשום דבר לעצור בעדכם, אלא להתגבר על הקשיים הללו בהצלחה, השיטה הזו תעזור לכם.

 

לומדים להתגבר על הקשיים

זה לא משנה אם מדובר על מחלה קשה, קשיים בעבודה או בזוגיות. כאשר לומדים לתרגל את שיטת HYL של לואיז היי, לומדים גם לקבל שליטה על החיים ולא לתת לאף קושי לעצור אותנו. לימודי התעודה בארץ הם בהנחיית צביה לורנץ, אשר מחזיקה בהשתלמויות והסמכות רבות שהשיגה לאורך השנים.

אם נמאס לכם להיות במצב שבו החיים מנהלים אתכם, וכעת אתם רוצה לשנות פאזה ולשלוט בחיים שלכם במלוא מובן המילה, הרי שזה משהו שיוכל לקרות בקלות רבה בעזרת השיטה הזו. אתם רק צריכים להילחם על כל מה שאתם עושים ולהתחיל עם לואיז היי לימודי תעודה.

 

לימודים מעניינים שיאירו את החיים שלכם

בגמר הלימודים תקבלו את כל הכלים שאתם רק צריכים על מנת להפוך את ההתמודדות שלכם עם קשיים בחיים להרבה יותר יעילה. כך שאם אתם רוצים ללכת במסלול הנכון עבורכם ולא לקבל החלטות שגויות שתתחרטו עליהן, אז זה ללא ספק יהיה דבר נפלא שתוכלו לעשות עבורכם, ויהיה כדאי לכם להתחיל ללמוד כבר בזמן הקרוב.

 

הכנסו עכשיו לאתר – https://mayanot.co.il/.