לא רק העצמה, הרצאות לנשים מכל הסוגים

אצלנו בסגול הרצאות וסדנאות, תמצאו שלל של הרצאות בנושאים מגוונים ושונים שיתאימו לנשים, נוער, ילדים, חברות פרטיות ועוד. אנו מייצגים מגוון מרצים איכותיים בתחומים שונים כגון העצמה, ניהול, יזמות, מנהיגות, מיומנויות ועוד.

ההרצאות בחברתנו

קיים אצלנו מבחר רחב של הרצאות על העצמה אישית אשר יעשירו את רמת הדימוי העצמי שלכם ויחזקו אתכם להניע את עצמכם קדימה בחייכם האישיים. הרצאות על העצמה אישית מפי מרצים שבאים לספר את הסיפור האישי שלהם ולהעביר דרכם מסר והעצמה.

מגוון של מרצות איכותיות

את רוב המרצות אצלנו אתם מכירים בוודאות, וגם אם לא, בטח שמעתם את שמן. אצלנו תמצאו לא רק העצמה, אלא הרצאות לנשים מכל הסוגים, אשר עברו חוויות משמעותיות בחיים. ישנם סיפורים רבים ומגוונים שבעיקרם מראים את האור והכוח שקיים בתוך תוכנו. לדוגמא מההרצאות לנשים – יעל פפר הלא היא אחת מנשותיו לשעבר של גואל רצון, היועצת הזוגית איריס בר און אשר עוסקת בייעוץ אישי זוגי ומיני, שני שטלריד שמשלבת את סיפורה האישי כנפגעת תקיפה מינית וההצלחה לצמוח ולהתחדש. בלה מנדל שמספרת את סיפורה מחרדית אורתודוקסית שהופכת לחילונייה שמתגוררת בתל אביב, פסקל ברקוביץ שמתארת את חייה החדשים לאחר הרגע בו איבדה את שתי רגילה בתאונת רכבת קשה. ועוד רבות ואיכותיות, ספורטאיות, עיתונאיות, מורות ומבחר נשים עוצמתיות שבאות לספר לכם את סיפורן.

התאמה נכונה עבור הנאה מצוינת

בסגול חשוב לנו להיות מקצועיים ולתת לכם את השירות הטוב ביותר. כל זאת, נעשה יחד איתכם. כדי להתאים את ההרצאה או הפעילות שהכי תתאים עבורכם אנו נבצע בצורה טלפונית אבחון קצר, ואז נוכל להבין טוב יותר איזו פעילות או הרצאה הכי מתאימה לכם. שלחו לנו הודעה, ונתאם עבור אופי הקהל שלכם את הסדנא או ההרצאה המתאימה ביותר כמו סדנאות לפיתוח עובדים או הרצאות לגיבוש. אצלנו תמצאו פתרונות נהדרים על מנת ליצור סביבת עבודה נעימה ורווחה טובה ומספקת לעובד בחברתכם. אתם יותר ממוזמנים לגלוש באתרנו ולהתרשם מהתכנים הייחודיים שאנו מציעים, נשמח לעמוד לשירתכם, כי על שירות טוב, לא מתפשרים.