הצטרפות להוט – השינוי הדרמטי בשירות הלקוחות

עד לפני שנים לא רבות, כשהיינו שומעים את המילה "הוט" בהקשר של שירותי טלוויזיה או אינטרנט, הדבר הראשון שהיה עולה לנו בראש זה שירות הלקוחות הבעייתי של החברה. נדמה שאין חברה שזכתה לביקורות גרועות יותר בהיבט זה, הן בקרב הציבור, הן בקרב התקשורת והן בקרב גורמים שונים שעוסקים בבחינה, השוואה ומתן ציונים לחברות על שירות שניתן ללקוחות שלהן. 

המהפכה בהוט

בשנים האחרונות אנחנו כבר לא מחברים בין חברת הוט לבין תדמית שלילית על שירות הלקוחות של החברה, שכן עם פתיחת השוק לתחרות ועם הופעתן של רשתות חברתיות והעצמה הגדולה שחלה בהשפעתן, וכן השינוי בבעלות החברה, הובילה לידי כך שכל התחום עבר מהפכה וכיום החברה מציעה שירות לקוחות ברמה הרבה יותר גבוהה, שירות לקוחות שעונה יותר על הצרכים של הלקוחות מהיבטים שונים, תוך הבנה של חשיבות הנושא עבור כל לקוח. 

כאשר לקוח מתחבר לשירותים של חברה מסוימת, בוודאי חברת תקשורת אשר לעיתים הוא נדרש לפנות אליה עקב תקלות או דברים אחרים הוא רוצה לדעת, ראשית, שהחברה מציעה לו שירות לקוחות ידידותי, מהיר ואיכותי, יעיל, שירות לקוחות שתמיד מציע פתרון ועזרה, שנית, הוא רוצה לדעת שהחברה מודעות לבעיות מסוימות שהיא מתמודדת איתן, בין אם מדובר בבעיות בתחום אספקת השירות ובין אם באופי השירות שניתן ללקוחות, והיא עובדת על תיקון ושיפור.

בדקו על השוואת מסלולי תקשורת.

שירות איכותי ומהיר

חברת הוט, ללא ספק עברה מהפכה בתחום. כך אנחנו יכולים לראות למשל בגידול מספר העובדים במוקדי השירות, כך שהמענה ללקוחות הוא הרבה יותר מהיר. אותם עובדים קיבלו הכשרה מקצועית ואיכותית יודעת על מנת לספק שירות טוב יותר, יש הרבה יותר סמכויות למנהלים במקום וכן למוקדנים עצמם, כך שאם צריך לספק פתרון או כל דבר אחר ללקוח, אין צורך להמתין בשביל לספק תשובות ודברים לא נופלים בין הכיסאות. לכך יש להוסיף את האפשרות של הלקוח לקבל שירות דרך האינטרנט או דרך האפליקציה ואת החבילות של הוט שמכילות תכנים מגוונים. 

כמובן שלכל זה צריך להוסיף, שהכלים והאמצעים בהם החברה עובדת הרבה יותר איכותיים ולכן מראש יש הרבה פחות תקלות ובעיות.