האם יש הבדל בין צירי הארונות השונים

כאשר מדובר על המטבח הביתי של כל אחד, מדובר על חלל חשוב מאוד בבית. המטבח מהווה לא פעם את ליבו של הבית והוא חייב להיות מעוצב באופן הטוב ביותר מחד ומאידך, פונקציונלי ונוח לשימוש. מעבר לכך, המטבח חייב להכיל בו מקומות אחסון איכותיים ולכן, לרוב הוא יהיה עמוס במגירות ובארונות. אחד הדברים הקטנים אשר קשורים למטבח הם צירים לארונות מטבח. על אף שמדובר בדבר קטן באופן יחסי בגודלו, הרי שהוא חשוב ומשמעותי ויש לבחור אותו בקפידה. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של צירים לארונות מטבח וכל אדם חייב לבחור את הצירים המתאימים ביותר לארונות המטבח שלו.

צירים לארונות מטבח

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מטבח הם כמובן הארונות שבמטבח. ארונות המטבח משמשים לצורך אחסון איכותי של כל דבר שקשור למטבח ולכן, יש לבחור עבור המטבח ארונות איכותיים, פרזול ידיות למטבח דקורטיביים וכמובן, ארונות שהם נוחים לשימוש. בעבר, כאשר היה מדובר על צירים לארונות מטבח, היה ניתן למצוא ציר אחד בלעדי שאפשר לפתוח את ארונות המטבח לזווית של 90 מעלות בלבד. מדובר על ציר שגם לא ידע לבלום את הטריקה של ארונות המטבח ולכן, ארונות המטבח היו נטרקים ברעש גדול. כיום, ניתן למצוא צירים בטכנולוגיה חדישה לארונות המטבח אשר מאפשרים לפתוח את דלתות הארונות ליותר מ90 מעלות בכדי לקבל את הגישה הנוחה ביותר לתכולת הארון וכן, לאפשר טריקה שקטה לארונות המטבח.

סוגי צירים לארונות מטבח

כיום, כאשר מדובר על צירים לארונות מטבח, ניתן לבחור צירים מיוחדים עבור ארונות המטבח הממוקמים למעלה, ארונות המטבח אשר ממוקמים למטה והמזווה. לארונות המטבח כדאי לבחור בצירים אשר מאפשרים פתיחה בזווית נחוצה בהתאם למיקום הארון, אך כדאי מאוד שכלל ארונות המטבח יכילו ציר המאפשר טריקה שקטה. כאשר מדובר על צירים למזווה שבמטבח, כדאי לבחור בציר המאפשר פתיחה נוחה של דלתות המזווה לצורך אחסון נוח. חשוב לבחור צירים נכון בהתאם לסוג הארון מכיוון שישנם צירים המתאימים לארונות אלומיניום ומנגד צירים אשר מתאימים לארונות זכוכית ועוד.