החשיבות באיטום קירות ברגע המיידי שזה קורה

איטום לבתים פרטיים ובעצם, לכל מבנה בו שוהים אנשים הוא רב חשיבות. חדירת מים ואפילו לחות פוגעת בקירות ומעלה עובש. בנוסף, משבשת את מהלך החיים. חדירות מים עלולות להיווצר בנקודות שונות במבנה כולל דרך קירות חיצוניים. הטיפול בהם משתנה ממקום למקום וחייב להיות מידי. טיפול בקירות חיצוניים יכול להיעשות גם באמצעות חברת סנפלינג. שירות זה עדיף על שירות המבוסס  על הקמת פיגומים בגלל המחיר הזול יותר ומהירות הביצוע. התוצאות תהיינה דומות בשני המקרים. חברת סנפלינג מבצעת בנוסף, שיקום מבנים בקירות החיצונים, צביעה, תיקוני אינסטלציה ועוד, כך שניתן לשלב עבודות נוספות אלו לפי הצורך.

חומרי איטום שונים

איטום לקירות אנכיים יכול להיעשות בשתי דרכים עיקריות. האחת היא על די התזת חומרים והשנייה היא מריחתם. ניתן למצוא מגוון חומרים בהרכבים מגוונים. כך על בסיס ביטומני, פוליאוריטני, אקרילי וצמנטי. המומחים יודעים לבחור את החומר המתאים ביותר לכל סיטואציה. איטום סביב אדני חלונות ייעשה, לרוב, במריחה ואילו על קירות – בהתזה. קיימים חומרים שקופים אותם ניתן להתיז על אריחים, קירות צבועים ועוד. הם אינם פוגעים במראה הקיר.

הזצחמן שירותי איטום קירות חיצוניים>>>

תכנון וביצוע

עבודת סנפלינג יש לתכנן היטב ולבצע עם מנגנוני בטיחות מגוונים – לעובדים עצמם ולדיירים ועוברי האורח במקום. מנהלי העבודה יקשרו את החבלים לעוגנים קיימים בבניין או לאחרים אותם הם מתקינים. ציוד העבודה יכלול אביזרי בטיחות כלליים ואישיים. אזור העבודה יסומן במטרה למנוע כניסת אנשים העלולים להיפגע מחפצים נופלים. לחברה קיימים רישיונות, אישורים והסמכות לפעילותה. בפועל ייעשה שימוש בחומרי איטום איכותיים היכולים להחזיק מעמד זמן רב ללא בלאי. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. מנהליה הינם בעלי ידע וניסיון עשיר וישמחו לשרת כל לקוח. 

בקרו באתר של סנפלינג ישראל >>>