שיננית בתל אביב

כאבי שיניים הם כנראה הכאבים החזקים ביותר שמערכת העצבים מייצרת עבורינו. הם מרתיעים נורא ומפחידים מהתוצאה שעלולה לבוא בהמשך אם לא נטפל בהם ונזניח את הבעיה. כך גם נוצרות בעיות קשות יותר שמלוות את האדם לאורך זמן רב ומחמירות את הנזק שלא המטופל וכמובן שעלותם רק תעלה ותעלה יותר ככל שנזניח את הבעיה.

מדוע ללכת לרופא השיניים גם כשלא כואב?

טיפול במרפאת השיניים אצל שיננית בתל אביב ובכלל, חשוב גם כאשר אתם כלל לא סובלים ממחלות חניכיים. ביקור אצל רופא השיניים יכול למנוע הצטברות של אבנית שזו כידוע גורמת משמעותית לריח רע מהפה ומניעה של חורים עתידיים בשיניים ובריאות ואסתטיקה של הפה. 

על מנת שבריאות הפה תישאר לאורך זמן טובה וללא נזקים, מומלץ לשלב את הביקור אצל השיננית ביחד עם בדיקה של רופא השיניים. בנוסף לכך בדיקה אצל שיננית יכולה לאבחן מחלות חניכיים שונות ומניעת של התפתחות מחלה אחרת, היות ואחד המאפיינים של המחלה הוא היעדר כאבים מה שעוזר להגיע רגועים יותר לרופא השיניים.

שיננית בתל אביב | ההמלצה על דעת הכותב בלבד

מספר רופאי שיניים מומלצים:

  • במרכז הארץ קיימים שינניות רבות שיתנו מענה יעיל ומהיר לכל בעיה וטיפול שנצטרך. למשל מרפאתו של ד"ר ניסים לוי בתל אביב מציעה מכשור טכנולוגי מתקדם עבור טיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים. צוות רופאי שיניים במקום הוא בעל ניסיון וכן מגיע גם לבית המטופל במקרים של בעיות נגישות ומוגבלויות. גם לבתי חולים ולבתי אבות לחולים סיעודיים. המרפאה מציעה סתימות, עקירות, טיפולי שורש, שיקום שתלים, טיפולי עזרה ראשונה ועוד.

 

  • עוד מקום טוב לטיפול שיניים הוא פרופסור זיו מזור. פרופסור מזור הוא מחלוצי ההשתלות הדנטליות בישראל. הוא מעמיד לרשותכם מרפאת שיניים מתקדמת ואיכותית שמייצרת רפואת שיניים במיטבה לכלל הטיפולים הנדרשים כולל רפואת שיניים משלימה, בדיקות לגילוי סרטן בחלל הפה וכן מתן חוות דעת לבתי משפט.

 

  • גם ד"ר רפאל הימל שמרפאתו ממוקמת בתל אביב, מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים איכותיים, המותאמים לצורכי המטופל. כמו כן במקום פועלת מעבדת שיניים שמייצרת כתרים ותותבות בהתאם למידות הלקוח.