איך תדעי אם עברת רשלנות רפואית בהריון

תקופת הריון מחייבת מכל אשה מעקב צמוד עם רופא אחר ההתפתחות של הילד. המעקב כולל בדיקות שעליכן לעבור, צילומים שונים ועוד, רשלנות רפואית לא פוסחת גם על תקופת ההיריון שלכן ואם אתן חושבות שקרה לכן משהו, כדאי לבדוק ואם צריך גם לתבוע. 

הבעיה המרכזית ברשלנות רפואית שקשה לדעת מה בדיוק הייתה הבעיה ולמה הרגשתן איך שהרגשתן, מהסיבה הפשוטה שאתן לא רופאות.

אבל אם תמשיכי לקרוא כאן למטה תדעי בדיוק האם עברת רשלנות רפואית.

איך לבדוק רשלנות רפואית בתקופת ההיריון:

בדרך כלל, המקרים שאתם נתקלים בהם על רשלנות רפואית זה בדרך כלל אישה הרה שמתה כתוצאה מרשלנות רפואית במהלך ההיריון שלה. אבל האמת היא שרשלנות רפואית היא לאו דווקא כשאשה מתה, גם נזקים, אפילו קטנים שמתגלים בילד כשהוא נולד, הרבה פעמים מקורם ברשלנות רפואית שהייתה בשעת ההיריון, עורך דין נזקי גוף יוכל לספר לך בנושא בהרחבה.

במקרים כאלו , חובה לבדוק את כל תהליך ההיריון החל מהבדיקות הקצרות אצל הרופא וכלה בצילומים. משהו שם כנראה לא היה תקין ואף אחד לא שם לב. אולי אף אחד לא טרח להגיד לך שיש בדיקה מומלצת שמצילה חיים במקרים מסוימים.

המקרים שיותר קשה לדעת בהם שאכן הייתה רשלנות רפואית אלו מקרים כמו כאבים חזקים שמלווים את תקופת ההיריון. יכול להיות שאת חושבת שזה נורמלי, בטח אם זה היריון ראשון, אבל האמת היא שהרבה פעמים פשוט שכחו לשלוח אותך לבדיקה נחוצה וחסר עליך נתונים שגורמים להם לטפל בך בצורה חסרה. 

במקרים כאלו כדאי להיעזר בגורמים מקצועיים באתר http://m-adv.co.il לפני שאתם הולכים לתבוע כדי לדעת האם מדובר באמת ברשלנות רפואית.

לסיכום וסיום, אם משהו נראה לכם לא כשורה, אל תהססו, תבדקו, תוודאו ותתבעו את מי שאחראי לנזק.