איך להעצים את האימון שלכם באמצעות וסט משקולות?

אימון עם משקולות, יכול לעזור לכם לחזק את השרירים, לשפר את המראה שלכם ולהילחם באובדן שרירים הקשור לגיל. אז איך עושים את זה נכון, ולמה דווקא הרמת משקולות, יהיו הגורם המשמעותי ביותר לניפוח ומסת שריר גדולה יותר?!

איך להעצים את האימון שלכם באמצעות וסט משקולות? |

אימוני משקל, הם סוג של אימוני כוח המשתמשים במשקולות לצורך התנגדות שריר. אימוני משקולות מספקים לחץ על השרירים הגורם להם להסתגל ולהתחזק, בדומה לאופן בה פעילות אירובית מחזק את ליבכם.

ניתן לבצע אימוני משקל עם משקולות חופשיות, או באמצעות מכונות משקל. אתם יכולים גם להגדיל את כוחכם באמצעות סוגים אחרים של תרגילי התנגדות, כגון באמצעות משקל גופכם או רצועות התנגדות שונות כמו אלו לדוגמה.

אימון משקולות: כמה זה מספיק? |

אתם לא צריכים להיות בחדר הכושר במשך 90 דקות ביום כדי לראות תוצאות. עבור רוב האנשים, אימוני משקל קצרים – פעמיים בשבוע, הם מעשיים יותר מאשר אימונים יומיים מורחבים.

אתם יכולים לראות שיפור משמעותי בכוח שלכם בעזרת שניים או שלושה אימונים פשוטים של 20 או 30 דקות בשבוע. שיעור הזמן באימון זה, עונה גם על המלצות הפעילות למבוגרים בריאים.

המחלקה לשירותי בריאות ושירות אנושי, ממליצה לשלב תרגילי אימוני כוח של כל קבוצות השרירים העיקריות בשגרת כושר לפחות פעמיים בשבוע.

אימון משקולות: הכול קשור לטכניקה |

אימוני משקולות מציעים יתרונות בריאותיים חשובים כאשר הם נעשים כראוי ובאופן קבוע. זה גם יכול להוביל לפציעות, כמו נקעים ושברים, אם זה לא נעשה נכון.

 האימון המומלץ לעשות הוא על ידי מדריך ספורט מקצועי, שיראה לכם את הדרך הנכונה לפתח את גופכם באופן בריא תוך שימוש באביזרי ספורט איכותיים.