לקראת השנה החדשה, איך לסמן פריטים של הילדים

לקראת השנה החדשה מציידים ההורים את הילדים במגוון פריטים חדשים. אם אלו מכשירי כתיבה, תיק, קלמר, מחברות , ספרי לימוד ועוד ואם זה ביגוד לקראת החורף הקרב. סוודרים, מעיל, מטריה ועוד.

מדובר בהחלט בציוד יקר ערך שעשוי להסתכם במאות שקלים לכל תלמיד. ברור כי כל הורה וגם כל ילד מעוניין לשמור על חפציו ולדאוג כי כל מה שרכשו עבורו יישאר ויישמר.

> באתר אהבה קטנה מתנות מעוצבות שכל אחד ישמח לקבל

אך מה לעשות ולא פעם יש לילדים נוספים בכיתה בדיוק את אותם הפריטים וכאשר כולם יחד שולפים מהילקוטים את הקלמרים, את מכשירי הכתיבה או כל ציוד אחר, עשויים להיווצר בלבולים. תמיד יהיו הילדים שיישארו תוך ימים ספורים מתחילת  שנת הלימודים כאשר הם נקיים מכל חפציהם. יש מה לעשות על מנת שזה לא יקרה? בדיוק לשם כך ישנה האפשרות לסמן את שם הילד על כל החפצים שלו. כך הילד תמיד ידע לזהות את כל מה ששייך לו וגם אם בטעות משהו ישתרבב אל תיקו של החבר לספסל הלימודים, הרי שהחבר גם כן יזהה את הדבר וישיב את האבידה.

איך מסמנים את שם הילד על החפצים?

אז אם הבנתם עד כמה חשוב להקפיד על שיום של כל פריט ושל כל חפץ היוצא עם הילד אל בית הספר, הרי שהגעתם בדיוק אל המקום הנכון. אנחנו מציעים את השירות של מדבקות מיוחדות אשר אלו כוללות את שם הילד בתוספת איור חמוד וחביב אשר יקל על הילד לזהות את החפצים והפריטים שלו. גם אם מדובר בילד שעדיין אינו קורא, הוא יכול לזהות את המדבקה שלו ולשמור על החפצים אצלו.

מדבקות איכותית בלבד

חשוב לשים לב כי לא כל מדבקה שתדביקו על המעיל לדוגמא, יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן. כך גם עם המדבקות על מכשירי הכתיבה. מדבקות רגילות נוטות להתקלף ולהיהרס מהר מאוד. לשם כך מומלץ מאוד לרכוש את מדבקות השם המיוחדות אשר נועדו לצורך הדבקה על פריטי לבוש כמו גם על מכשירי הכתיבה. אלו מדבקות מיוחדות המסוגלות לשרוד טלטלות רבות או אפילו כביסות ועדיין להישאר צמודים ונאמנים.