איך לבחור תמונות לחדר השינה?

חדר השינה הוא ללא ספק אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אנו נכנסים לחדר השינה כדי לישון, לנוח ולצבור אנרגיות מחודשות ליום שאחרי. כמו כן אנו רוצים שהחדר שבו אנו יושבים ישדר לנו רוגע, נוחות ונעימות ועל כן העיצוב הפנימי של החדר הוא חשוב מאוד.

בכל חדר שינה כיום יש תמונות ואלה משפיעות באופן ניכר על התחושות והרגשות שלנו וכמובן על העיצוב הפנימי של החדר. על כן חשוב להפקיד בבחירה נכונה של תמונות לחדר שינה!

סוג התמונות שאנו רוצים

האם אנו רוצים תמונה אחת גדולה? 2 תמונות בינוניות או גדולות זו לצד זו? או אולי לייצר מעין קולאז' מיוחד על הקיר מ8-10 תמונות קטנות יותר? קודם חשוב לבחור את כמות וסוג התמונות שאתם רוצים כדי להתאים לסגנון העיצובי הנדרש לכם. לאחר מכן תוכלו לבחור את התמונות שאתם רוצים לפתח.

ניגודיות ובולטות על הקיר

חשוב לבחור בתמונות שיבלטו על פני הצבעים של הקיר. כאשר מדובר בקירות של חדרי ילדים יש לכך חשיבות גבוהה יותר כיוון שקירות בחדר זה יהיה לרוב צבועים בצבעים שונים ולכן אתם רוצים לוודא שהתמונות בולטות ומייצרות ניגודיות שתהיה לכם טובה וחיונית לבליטה על הצבעים של הקירות. ראו כאן תמונות לחדרי ילדים!

שדרו אנרגיות חיוביות

כדאי יהיה לבחור בתמונות שעושות לכם טוב, מייצרות אנרגיות חיוביות ומשרות אווירה רגועה ונחת. כמובן חדר השינה משמש בעיקר לשינה ומנוחה ולכן חשוב לייצר אווירה מרגיעה ונעימה אולם גם מכיוון שנחשף לתמונות הללו מדי יום חשוב שיהיו כאלה שעושות לנו טוב וזה יכול להיות שונה מאדם לאדם בהתאם לטעם האישי שלו. לדוגמה ישנם אנשים שישימו תמונה של נוף יפה, אחרים יעדיפו תמונות מהחתונה, חלק ישימו תמונות עם ציטוטי מוטיבציה ואחרים עשויים לבחור בתמונות של בעלי חיים, פרחים או אפילו כלי נגינה שעושים להם טוב.