איך לבחור מיטת תינוק?

אחד הפריטים הראשונים והחשובים ביותר שנרצה לרכוש תהיה מיטת תינוק. זהו פריט שבהחלט נצטרך ממש מההתחלה ובתקווה שלעוד שנים קדימה. מיטת תינוק צריכה להיות איכותית, עמידה, נוחה וכמובן מתאימה לעיצוב החדר. אז איך בוחרים מיטת תינוק איכותית ויפה שגם תוכל להחזיק לשנים ואולי לשמש יותר מילד אחד? במיוחד עבורכם ערכנו רשימה של טיפים והמלצות לקניית מיטת תינוק שתמשיכו לאהוב גם כמה שנים קדימה.

טיפים והמלצות לבחירת מיטת תינוק


לבחור מוצר כזה משמעותי בידיעה שהוא גם הולך להישאר איתנו לעוד הרבה מאוד זמן, זה לא פשוט בכלל. לכן, כתבנו עבורכם רשימה של טיפים והמלצות שיסייעו לכם לבצע את ההחלטה הנכונה לרכישה חכמה:

  • איכות – תחילה, קראו מעט וראו מה הם החומרים האיכותיים והעמידים ביותר שתוכלו למצוא. מיטת תינוק איכותית תלווה אתכם בלי בעיות לאורך זמן וזהו חלק גדול מהחלטתכם.

  • מידה – את מיטת התינוק תוכלו למצוא בכמה גדלים שונים. תנסו לחשוב קדימה ואולי תעדיפו לקחת מיטה בגודל מספק גם עד גיל טיפה יותר מתקדם.

 

  • עמידה בתקנים – לפני שתתעניינו במיטה ספציפית, וודאו כי מיטות התינוק המוצעות לכם נבדקו על ידי מכון התקנים הישראלי ולא יזיק שגם יהיו בעלות התקן האירופאי.

  • תקציב – הגדירו לעצמכם תקציב מקסימלי מראש, אחרת תוכלו להגיע גם לסכומים שלא חשבתם שתוציאו. מיטת תינוק יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. על מנת לא לחרוג ממה שהצבתם לכם, תוכלו לבקש מראש לראות רק את המיטות העומדות בתקציב.

  • מיטת תינוק מעוצבת – השלב האחרון והלא פחות חשוב, יהיה כמובן העיצוב. עיצבתם חדר תינוקות שלם ודווקא המיטה לא תתאים? וודאו שאתם זוכרים איך נראה חדר התינוקות שלכם ושהמיטה החדשה תתאים שם בול ואף תשדרג.

 

מוזמנים לבקר באתר ולהתרשם: https://www.baby-lee.co.il/